SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja budowa i wyniki w skali od 0-10 xD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie do islamu tylko do IsAmU (wpisz na yt) z reszta to ty, wiek sie zgadza, imie tez wiec jest pompa i nagrywaj ravie, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
no teraz że zawyżyłeś z powtórzeniami później że jednak to nie tyle na sztandze itd itd... i twoje gdybanie ze tyle wezme czy tyle nie bo jednak sobie krzywdę zrobię jest najlepsze... no w worek super bijesz na prawde już teraz jesteś lepszy niż tyson... jak jesteś facetem to nagraj film i go wrzuc i pokaz jaja a nie sie wykręcasz jak panienka

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1763
Według mnie troche fanta z tymi osiągami a ile masz stażu? i dlaczego dalej byle jakiego filmu nie wrzuciłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możne to zdjęcia jego kumpla ? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Masz fantazję chłopak można się pośmiać.
Nadal czekam na film który się pewnie nie pojawi, przyszedłeś tu się ponapinać jaki to kozak z Ciebie nie jest, jak ktoś już wcześniej ujął, a jak przychodzi co do czego i masz to udowodnić to mięknie faja i tysiąc wymówek: że ławka się giba, że strach podejść do 100tki itp. A potem się dziwisz że ludzie którzy ostro trenują ciągną bekę, bo kreujesz się na znawce a pojęcie w temacie masz mizerne.
Na nikim nie zrobisz wrażenia pisząc że wyciskasz 2 razy tyle co ważysz bez udokumentowania tego...
Im więcej twoich postów czytam tym większe mam wrażenie że nie raz coś spadło nie tylko na podłogę , jak mi piszesz że gibasz się przy 70kg na bica to wywołujesz jedynie uśmiech politowania...

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja wierze autorowi ! Bo niby po co mialby klamac ? chlopak jest bardzo silny jak na swoj wiek i mu zazdroszcze ! a hejterzy niech sie nie wypowiadaja w temacie jak gowno wiedza o tym sporcie

po technice jakiej bije worek wnioskuje ze poszloby nawet ze 135 na klate , a na siad to ze 140x20 ! ale po prostu sie jeszcze nie sprawdzil bo nie ma asekuracji i tyle

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-01-27 21:05:46

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
__Kamil__
po technice jakiej bije worek wnioskuje ze poszloby nawet ze 135 na klate , a na siad to ze 140x20 ! ale po prostu sie jeszcze nie sprawdzil bo nie ma asekuracji i tyle


a tyson przysiadał z 500 kilogramową sztangą no i wyciskał 2 razy tyle oczywiście z techniki wnioskuje weź chłopie nie rób scen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
mysle ze to byl sarkazm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Dopiero teraz o tym pomyślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
nie znam tego slowa ! hejterzy

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka TONUS miał ktoś takie dziwadło??

Następny temat

Ściany, domowa siłownia

WHEY premium