SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja budowa i wyniki w skali od 0-10 xD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
Ziemiak20
Jak bijesz te swoje rekordziki to bys sobie asekuracje zalatwil a nie wymyslasz tez... :D

No wow... A myślisz, że ludzie nie mają co robić tylko mnie asekurować? :D Oczywiście jak jest okazja to biorę pierwszego lepszego... A co do takich głupich wypadków, to raz nawet nie zauważyłem, że nie dokręciłem hantli i robiąc bary 7,5kg(tarcza hamulcowa) ciężar się zsunął i dostałem w łeb... Na moje szczęście miałem czapkę i dużego rozcięcia nie było, w innym wypadku mogło nie być tak kolorowo, od tam tego momentu coś mi się poprzestawiało w bani xD ... Najlepsze akcje i tak były z przysiadami, z rzucanie sztangi z barów i szybkie zatykanie uszów xD

#####
up- Dzięki za szczerość xD

Zmieniony przez - Nexxus w dniu 2014-01-25 19:39:20

Zmieniony przez - Nexxus w dniu 2014-01-25 19:40:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
To dlatego masz te wyniki silowe takie duze :D
Zakrecaj dobrze hantle na przyszlosc bo bedziesz zaraz pisal ze 200 robisz na klate :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
Hahah od teraz zawsze ćwiczę z kaskiem, więc o to się nie bój xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo chudo ale dobra genetyka klatki, uklada sie bardzo symetrycznie i ma odpowiedni kształt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28941
Przechwalasz się wynikami, których nie możesz udowodnić i masz pretensję do nas, jacy my jesteśmy źli. Sorry, ale twoja waga i wygląd sugeruje, że miałbyś problemy z jednokrotnym wyciśnięciem 80 kg na klatkę, a skoro tak nie jest i się tym raczyłeś pochwalić, to powinieneś udowodnić to w sposób inny niż ten, którego się obawiasz. Zrób 15-20x80 na ławce, przy rekordzie 130 kontrolowanie 50 kg mniej nie powinno ci sprawić problemów. Zrób to, nagraj, wrzuć tutaj i zachowaj twarz, albo nie udzielaj się więcej i pozostań kimś, kogo nam do tej pory przedstawiłeś.

PS I nie tłumacz się strachem przed uduszeniem, nie musisz robić do załamania.. A przed wyciśnięciem dobrze byłoby, gdybyś pokazał talerze, żeby uniknąć nieścisłości.


Zmieniony przez - nengli w dniu 2014-01-25 20:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Nexus mowisz ze masz problem z nagraniem bo nie wiesz jak bo boisz sie podniesc 100kg bez asekuracji to nagrałem ci film instruktażowy,ja wycinslem max 132kg tu masz 100kg kilka powtórzeń na szybko co widać po stroju i dla porównania możesz zobaczyć jak wygląda talerz 20kg czekam na twoją odpowiedz.

ja byłem 25godzin w pracy, od ponad 30 nie śpie i dopiero zaraz będe jadł pierwszy porządny posiłek dzisiaj a jednak nie miałem lęków żeby podnieść 100kg




Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-25 20:49:33

Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-25 20:54:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde nexus co ty wyprawiasz?! klamiesz tak ze sie nadajesz do sejmu, krecisz i krecisz ale po co? napisz normalnie ze nas oszukales albo skoncz pisac te wypowiedzi ktore do niczego nie prowadza albo wstawiaj ten film i nie pier*** albo wyloguj sie na zawsze i temat pojdzie w zapomnienie. 8 stron naspamowaliscie...ty radek jestes podobny do isamu he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
do czego ?:D do islamu ?:D
Dobra usuwam moj film bo tam nie ma sie czym chwalic chyba ze wstawie jako nexus
teraz czekamy na jego odpowiedz, jak było widać da się bezpiecznie nagrać :D
żadnej "jajecznicy" czy połamanych żeber nie doświadczyłem rozumiem jak bysmy chcieli żeby to 130 albo zbliżony ciężar podnosił bez asekuracji. ale 100kg dla osoby z podobnym wynikiem w wyciskaniu leżąc (czyli dla mnie ) nie jest żadnym wyzwaniem.
a co dopiero dla takiej osoby jak Nexus z wynikiem 60kg przy francuzie :D
Czy 70 przy uginaniu ramion :P ze o 125x20 na nogi nie wspomne :D



Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-25 21:55:26

Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-25 21:59:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nexus ja ci wieże, na pewno wyciskasz tyle ile piszesz, a hejteruf pozdruf srodkowym palcem! pozdro ziomus swietnie boxujesz a na ulicy pewni karzdy sie cie boji
jak oceniasz mojom sylwetke? pacz lapke w awatarze
ja twojej daje 11/10!!!!!!!!!!1111111oneone


Zmieniony przez - gsmt w dniu 2014-01-25 22:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
Hahha a jednak jest ktoś po mojej stronie, a łapa na avku po prostu BESTIA xD Co do nóg to lekko zawyżyłem, dopiero tera to zauważyłem, pewnie za bardzo się podjarałem jak wycisnąłem to 130 xD, bo z tego co pamiętam to moim rekordem było 120x16-18(dawno nie robiłem nóg :D), ale może teraz bym wytyrał... Reszta się zgadza, no i przy uginaniu nie wiem czy pisałem, ale wyginam kręgosłup i to nawet dosyć ostro... No ale inaczej to nawet nie drgnie xD... Francuza robiłem z asekuracją na czoło oczywiście i nie, nie odbijałem od niego :D A co do propozycji nengla, to przy 80kg nie czuję jakiegoś respektu, więc spoko te 17-20p powiniennem pocisnąć i mogę nagrać... Radek mogłeś poczekać z tym filmem, bo nie widziałem :( Albo wyślij mi na pw, z chęcią zobaczę jak się męczysz z tą stówką xD

A przechodząc do rzeczy do wtorku postaram się wrzucić film, ławkę mam akurat do ferii w pokoju, na tą chwile leży bezczynnie, więc nie widzę problemu w nagraniu xD... Dlatego nie chcę też bawić się większymi ciężarami by tu czegoś nie rozpierdzielić, ale 80kg chyba krzywdy mi nie zrobi :) Mógłby ktoś mi również przypomnieć na GG- 3739252 albo pocisnąć i zmotywować, bo mogę zapomnieć, to ruszę dupe :)


Zmieniony przez - Nexxus w dniu 2014-01-25 23:26:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka TONUS miał ktoś takie dziwadło??

Następny temat

Ściany, domowa siłownia

WHEY premium