SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążenie, co znim zrobic ? / Prawo i cieciowa xD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Witam. Otóż mam za dużo obciążenia i zaczyna mnie denerwować to że nie mogę się poruszać w mojej małej piwnicy.
-myślałem żeby pociąć rurkę na jakieś kawałki o 10-15cm i przyspawać je do płaskownika, następnie przymocowac do ściany.

Mam jeszcze jeden problem mam w****iającą cieciową wciska nos wszędzie gdzie się da podczas treningu jestem zamknięty ale nie raz zapuka i coś po*******i i pójdzie, wpuścic ją muszę bo jest tak upierdliwa że by zadzwoniła na policje/spółdzielni że "bombe" mam. I się zastnawiam czy jak bym zawiesił te obciążenie na nośnej czy by nie zrobiła mi jazdy ? Znaczy się czy jest jakieś prawo że nie można takich rzeczy robic.

p.s Jak macie jakieś koncepcje na obciążenie żeby nie przeszkadzało chętnie wysłucham.

----------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
jak pomieszczenie jest twoje to mozesz robic co chcesz jak wynajmujesz zapytalbym wlasciciela ps nie wpuszczaj jej jak zadzwoni ze masz bombe a oni nic nie znajda to spory mandat dostanie i sie skonczy

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10786
Zrób tak jeśli mieszkasz w bloku napisz do spółdzielni czy możesz sobie tam ćwiczyć. Oni odpiszą żebyś się spytał mieszkańców czy nie będzie to przeszkadzać itp. itd. Pochodzisz po ludziach zapytasz pewnie nie będą mieli nic przeciwko. Jeśli przyjdzie ta cieciowa to nie wpuszczaj a jeśli zadzwoni na policje to pokażesz im pismo ze spółdzielni ze zgodą i powinno być dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Po co jakieś pisma, piwnica jest Twoja, nie ważne czy własna czy wynajmowana, płacisz za nią i masz prawo robić w niej co chcesz. Co innego jak byś urządził siłkę w spólnym pomieszczeniu np. suszarni itp. I tak samo nie musisz jej wpuszczać. Jak wynajmujesz mieszkanie i piwnice to możesz zamocować te uchwyty, z tym ze przy zdaniu musisz zakleić dziury. Możesz tez zrobić stojak na obciążenie wolno stojący, albo jak tak bardzo Ci przeszkadza za dużo obciążenia to możesz mi przysłać pokryje nawet koszta wysyłki

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Piwnica jest moja, nie żadna suszarnia tylko mam tam złodzieja. Ale nią tak się nie przejmuje bardziej mnie interesuje jak z tym obciążeniem.

----------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 17 lat - Na temat co brać i jak ?

Następny temat

Grubość sztangi

WHEY premium