SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja budowa i wyniki w skali od 0-10 xD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
Kur... nie napisałem wszystkiego... To mnie osłabiają komentarze typu... FEJK...W TYM WIEKU? TYLE? hahah... I że na takie wyniki trzeba tyrać w CH*J... A CO JA KU*WA ROBIŁEM? Oglądałem pokemony i robiłem pompki przy reklamach? Aktualnie nie miałem czasu na filmiki i nie ćwiczę chwilowo, więc nici z tego... Szkołę trza poprawić i w ferie się za to w końcu wezmę, tym razem nie ściemniam xD I dodam, że mówiąc, że ćwiczyłem jak wór... Nie mam na myśli zrobić plan i do domu... Nie raz serducho mi już nie wyrabiało albo byłem bliski omdlenia, ale NIE BYŁO LIPY... I niech mi nikt nie pierd***, że te wyniki to fejk... BO CO ? Małolat? Bo ja tyle nie podniosę, to na pewno fejk? Bo nie ćwiczę na profesjonalnej siłownii? Czy bo niby nie mam doświadczenia? Hahahha dajcie se spokój... OBIECUJĘ, że nagram wam te filmiki w ferie, ale i tak większość napisze, że na tej sztandze pewnie było mniej albo że jakieś nadprzyrodzone siły mi pomogły czy na pewno ktoś coś wymyśli... Zajmijcie się sobą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
A co do worka... to chodziłem co prawda na wszelkie sekcje, ale najwięcej nauczyłem się sam i gdzie nie poszedłem, to mi wmawiali, że pewnie chodziłem gdzieś rok czy więcej... A oni sami gardy trzymać co niektórzy nie potrafią, a się chwalą na ilu to treningach nie byli i czego to nie potrafią... Co do kopnięć też sam się uczyłem i też jest para, bo jak wieszam worek na takim pręcie, to LATA niczym w "Po prostu walcz" xD... Więc nie trzeba nigdzie chodzić, na ulicy już się więcej nauczy :D

Zmieniony przez - Nexxus w dniu 2014-01-24 23:44:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Dobra już wiemy jaki z ciebie niesamowity samouk i ze jestes lepszy od wszystkich trenujacych ale dawaj film i najlepiej fote ciezarow na wadze ;) wtedy wszyscy zamkna jape :D albo ty


Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-24 23:53:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Dobra fajnie, że jesteś taki skromny ale dawaj te filmy, a nie w ch**a lecisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
SW nie moze dac bo teraz oficjalnie nie cwiczy a naprawde napieprza zeby podniesc 130 dlatego tyle to trwa:D
a pozniej bedzie opis :D sory chlopaki ze z takim wysilkiem ale wiecie 2 miechy nie cwiczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
Hahah nie mówię, że jestem lepszy, no może trochę xD.... Ale niech mi ktoś nie pisze, że samemu nie można tego osiągnąć... Nie raz musiałem sztangę staczać po jajach jak nie miałem sił i byłem sam... Nie wiem czy zna ktoś ten ból, ale jajecznica się robi od razu xD Tyle się poświęciłem, a teraz ktoś będzie mi wmawiał, że ściemniam xD... Foty ciężarów mogę zrobić jutro, bo akurat starzy dostali elektroniczną wagę na święta hahah... Na bank i tak znajdzie się d**** i napiszę, że waga pewnie jest zepsuta hahahaha :D Już teraz mam Ci nagrać? Jak trochę poczekacie to nic się nie stanie, ciężko się z motywować samemu... No i ktoś do asekuracji musi być, bo szkoda by było żebym zginął na własnej siłce hahah....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
nie widze problemu żebyś dał film jak wyciskasz 110x10 wtedy dasz rade bez asekuracji ;)
i tak chce juz teraz a jutro foty ciezarow na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
A jak to nagram sam, jeszcze nagram własną śmierć haha??? No i nie chcę publicznie pokazywać ryja, żeby pozniej te filmiki krążyły po necie... Z kombinuje kominiarę, ale wtedy ktoś napiszę, że to nie ja... hmm 110x10, 8 nie wystarczy ? :D

Zmieniony przez - Nexxus w dniu 2014-01-24 23:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
Poczekaj tydzien... Nic Ci się nie stanie, a ja muszę parę treningów rozruchowych zrobić, żeby pozniej nie mieć k****skich zakwasów....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Dobra może być 8x110 jaka smierc ? szczycisz sie ze wyciskasz 130 a pod 110 boisz sie klasc? prosze cie.
jak nagrasz ? kladziesz telefon czy kamere na stoliku gdzies dalej idziesz pod sztange i wyciskasz. w pozycji lezacej nie widac twarzy wystarczy nie patrzec w obiektyw. jeszcze jakies instrukcje i glupie wymowki ??


fakt po 8 ruchach mozesz miec kure*skie zakwasy...

Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-25 00:02:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka TONUS miał ktoś takie dziwadło??

Następny temat

Ściany, domowa siłownia

WHEY premium