SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Rozpiska - Uwagi Rady Dla Mnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
fakt chodziło o klatke ale z masa tez w sumie bo jestem bardzo chudy i mi zalezy na przytyciu
Spajdi_ odnosnie tego treningu ACT troche zdezorientowales mnie bo duzo o tytm nie czytalem o co chodzi z tymi obwodami ?
odnosnie przetrenowania to dokladnie nie wiem czy jestem czy nie nic w sumie mnie nie boli energia jeszcze chyba jest ale fakt ze po takim czyms regenerka bedzie potrzebna i dzieki za doradztwo
o jeszcze odnosnie treningu ACT to mam sobie jakis wybrać jak to dokladnie jest
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
No to masz na tacy :

1.Unoszenie kolan do klatki w zwisie na drążku.(proste brzucha), 1xmax
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie.(czworogłowe ud), 1x10
3.Wyciskanie na klatkę siedząc na maszynie 1x10
4.Wyciskanie sztangielek w siadzie(naramienne-przednie i boczne aktony), 1x10
5.Podciąganie na drążku nachwytem 1xmax
7.Uginanie ramion na biceps z linką wyciągu dolnego 1x10
8.Prostowanie ramion na wyciągu.(triceps), 1x10
10.Wspięcia na palce w staniu-z maksymalnym rozciągnięciem łydek-podkładka pod palce(łydki). 1x10

Przerwa między ćwiczeniami 30 sekund, ćwiczenia wykonujesz w takiej kolejności jedno po drugim z w/w przerwą i wykonanie tych 10 ćwiczeń to = 1 obwód. Trening wykonuj 2 razy w tygodniu po 2-3 obwody nie więcej, przerwa między obwodami 120 sekund, ćwiczenia wykonuj z zapasem 1-2 powtórzeń, tak pociągnij 3 tygodnie i potem ten trening masowy

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
dziękówa Spajdi_ sogas poleci
tylko jeszcze odnosnie cwiczen bo problem jest ze ja wyciagu nie mam i czy te cwiczenia co na wyciagu powinienem robic zastapic czyms ?
z drazkiem podobnie ale to sobie na trzepaku bede robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
dzieki...Możesz zrobić jak mówi spajdi.Zrobisz sobie z 3 tygodniowy trening ACT a potem zaczniesz walić ten mój trening.Choć szczerze mówiąc nie robiłem nigdy ACT dlatego że zanim zaczołem ćwiczyć dużo biegalem,robiłem pąpki,podciągałem sie na drążku...brzuszki i.t.p

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
Bez problemu zastąp wolnymi ciężarami Mobi act ma dosyć duże znaczenie, gdyż ma za zadanie przyzwyczaic organizm do typowego wysiłku z ciężarami i przygotować organizm przed ostrym treningiem na siłe/mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
a jeśli niemasz wyciągu, na triceps możesz robić pąpki na krześle tyłem w podporze....wiesz oco chodzi?? bo jak nie to sie jakoś wytłumaczy

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Spajdi mój trening zanim zaczołem ćwiczyć wyglądał podobnie do ACT gdyż wykonywałem podobne ćwiczenia

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
a odnosnie masy to sama najdzie czy z dieta trzeba sie pobawic (czy obejdzie sie spokojnie bez supli ? narazie nie chcialbym w to wchodzic za malo jestem doswiadczony w tych sprawach i chcialbym narazie swoim potencjalem powalczyc)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
odnosnie pompek chodzi o to ze nogi opieram o krzeslo, zgiety jestem tyłku :D i uginam rece które są ułożone wzdłuż ciałą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
owszem supli narazie nie bierz,dlatego ze gdy zaczyna sie ćwiczyć siła sama łatwo idzie i nie trzeba tego ładować.Lepiej zacznij brać gdy będziesz widział że twoja siła idzie powoli.A diete to polecam od początku..wejdz do działu odżywianie poczytaj troche o dietach,jak mniej więcej wyglądają żebys sie z orientował,potem jak chcesz napisz mi swojego meila to wyśle ci bardzo dobry dziennik który zawiera ponad 500 produktów oraz ich wartości kaloryczne,białkowe i.t.p .Nie bede cie przynudzał wejdz i poczytaj..to wtedy będzie sie z tobą lepiej dogadac bo będziesz miał jakies pojęcie

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

treninG

Następny temat

L-Karlityna

WHEY premium