SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja OCENA prohormonu S1+

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
Chcial bym sie z wami podzielic mojmi doswiadczeniami zwizanymi z S1+
mowiac w wielkim skrocie uwazam ze to jest najwieksze gowno z calego gowna jakie mozna dzis dostac na rynku
nigdy nie mialem zadnych problemow z sercem ani niczym a po 11 dniach zazywania s1+ zaczelo robic mi sie tak jakos duszno nie moglem dobrze odychac przez 2 dni pozniej zaczelo bolec mnie serce wiec troche sie przestraszylem i pojechalem na pogotoqwie tam zrobili mi probe na krew ekg zbadali mnie cisnienie itd itp no i ogolnie wyszlo na to ze serce dziala prawidlowo i nie mam sie czym martwic powiedzieli ze to prawdopodobnie stress (w co ogolnie nie wieze bo raczej nie mam powodow zadnych do stressu) co zabawniejsze po tych 11 dniach gdy wrocilem do domu zaczelyu mnie piec cycki (mowiac w skrocie dostalem gino po 11 dniach zabawy heeeee) poszlo mi po tych 11 dniach 1 kg (a diete i trening moze nie mialem najlepszej na swiecie ale wydaje mi sie ze mialem calkiem dobra bialka omega 6 i 3 witaminy itd itp mmm ogolnie nie chce pisac ze s1+ to calkowity shit itd itp ale na prawde sie na tym mocno zawiodlem to byl moj pierwszy kontakt z takimi srodkami i nie zyskalem nic bo 1 kg to smiech na sali nawet go po mnie nie widac a stracilem mmm pare rzeczy bo mam poczatki gino i musze sie leczyc nolvadexem + to ze przez 2 dni mialem jakies dusznosci i bylo ze mna nie za ciekawie dopiero po odstawieniu s1+ czyli od wczoraj czuje sie calkiem dobrze i dochodze do siebie !!
Podsumowanie :
nigdy juz nie mam zamiaru brac takich gownianych wynalazkow smarowac sie po 2 razy na dzien a pozniej chodzic bez koszulki i czekac przez godzine
az preparat sie wsiaknie !!
Od poczatku mialem zrobic sobie cykl z stara sprawdzona deka i teraz zaluje ze tego nie zrobilem wiec z s1+ dalem sobie juz spokoj i odczekam teraz tylko 2 miesiace i zrobie sobie pelne badania mojego ciala a potem jesli wszystko bedzie perffect zrobie sobie pozadny cykl z 200 mg deca durabolanu tygodniowo za jakies 7 miesiecy (w zime mowiac w skrocie)
no i to by bylo na tyle

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
mmm no beznadziejne sa te wynalazki serjo teraz po tym bede siegal tylko po sprawdzone e rzeczy hehehehe

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7754
Dziekuje za relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
ja jestem zadowolony z m1t+4ad

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam, wg mnie jestes maxymalnym panikarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 204 dni Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13397
Mietkowski ma racje panikarz z ciebie

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
hehehhe panikaz ?? no wiesz jak bys nie mogl odychac przez 2 dni to tez bys sie troche dziwnie czul mmmm i wcale nie jestem panikazem yyyyy heeeeeeeee a tak wogle to was nie lubie heheheh

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie nie musisz lubieć
Nie zadaję się z panikarzami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
nie no ciebie jeszcze opcjonalnie za te wspaniale arcydzielo (jak dla mnie to serjo dzielo sztuki) ktore masz pod swojm nickiem moge polubic heeeeeeeee a tak wogle to nie jestem panikazem ale jak zle sie czujesz przez 3 dni to nie ma to raczej nic wspolnego z nerwami zreszta niby czym mial bym sie przejmowac nie mam zadnych powodow do zmartwien ani stressow wlasciwie to psychicznie czuje sie wrecz wspaniale tak jakos fantastycznie ;) wiec nie jestem zadnym panikazem bo nie mam zadnego powodu do panikowania ty mala niesympatyczna besssstio

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 204 dni Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13397
heh dajmos nie oburzaj sie tak.takie rzeczy moga sie dziac jesli pierwszy raz bierzesz taki srodek organizm musi sie przyzwyczaic do tego.ja sam jak pierwszy raz bralem towarek (czytaj mete)to myslalem ze mi serce wyskoczy,a po tygodniu bylo juz ok.poza tym jesli lekarze mowia ze jest ok to jest ok wiec czym sie przejmowac>

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
nie no chodzi o to ze z poczatku wszystko bylo ok dysznosci dostalem po jakis 11 dniach yyy i nie rozumiem czemu ciagle piszecie mi ze sie przejmuje jak ja ciagle mowie ze wlasnie sie niczym nie przejmuje allleeeeee musicie przyznac ze dusznosci przez 2 dni w czasie cyklu to raczej nie jest nic normalnego

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja aktualnie biore M1T juz prawie miecha, wyniki:
1.+2.5cm w bicu
2.+10kg wagi ciała
3.+20kg wycisk na klate
wg mnie wyniki sa za***iste na maxa, biore to systemem 33443,zostalo mi jeszcze równe 10 dni brania
Nieraz czułem kłucie serca, jednak myslalem sobie-co ci sie moze stac po jednym ph, ludzie laduja w siebie dziesiatki saa i jakos zyja-i dzieki takiemu mysleniu zyje sobie i mam sie dobrze
Cisnienie sobie mierzylem w przychodni i wyszlo mi 140/90 wiec nie jest chyba tak zle. Jedyne co jest dla mnie naprawde uciazliwe, to to, ze ciagle chce mi sie spac
Pozdrawiam Dajmos!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nolvadex dawkowanie

Następny temat

wzrost

WHEY premium