SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj pierwszy cykl z suplami..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2365
dzieki apokalipsa, ale testowalem tą diete z warzywami tez prawie pol roku i nie widzialem zadnej poprawy i zdaje sobie sprawe ze mimo wszystko bez warzyw i owocow sie nie obejdzie, myslalem o odzywce bogatej w witaminy, a od jakiegos czasu cwicze systemem 4 dniowym i wiem ze moj organizm potrzebuje jeszcze wiecej kalorii..

Pozdr. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w odzywkach naogól chyba wielkich ilości witamin/minerałow nie znajdziesz, ale dodatkowa suplementaxcje jesli z warzyw/owoców nie starczy możesz sobie zafundować.

a odzywke dobierz do brakow w diecie[widze, ze sa one ogolne] więc zapewne cos z rodzaju gainer/bulk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
3 tyś kal??

tyle to wynosi niema moje zapotrzebowanie, a ważę sporo więcej


dodaj oliwę z oliwek do 2 posiłków

z odżywek - gainer, 100 gram dziennie starczy

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2365
to jakie preparaty witaminowe i mineralne mozecie polecic i jaki gainer bylby dla mnie najlepszy jako uzupelnienie powyzszej diety, bede wdzieczny o rozpisanie co, kiedy i w jakich ilosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
vit-min olimp, tabs do śniadania

monster mass bx - porcja 100 gram między posiłkami lub do posiłku potreningowego.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2365
dzieki serdeczne, sogacze dla Was :)

Pozdr.

Zmieniony przez - Kawassaki w dniu 2008-11-10 19:15:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
luz

zdrowia i umiaru

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2365
Witam ponownie!! :)

Od nowego roku zaczynam pierwszy cykl na kreatynie, co mysliscie o takim zestawieniu:

kreta vitalmax zielony
vita-min olimp
gainer mutant mass
+bialko na noc
i omega3 w kapsach dla uzupelnienia diety

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moze byc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z doborem 2 stacka??

Następny temat

O aminokwasach raz jeszcze...

WHEY premium