SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Model żywienia przy 2ch treningach dziennie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 14 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 184230
Witam,
mam pytanie jak w temacie. Problem jest bardziej natury teoretycznej, albo teoretyczno-przyszłościowej, dlatego nie czuję potrzeby opowiadania swojej historii życia

Przy 1 treningu dziennie:

-tu różnie
-Trening (przed/ w trakcie bcaa)
-do 30 minut: 0,4g kgmc białka i 0,6-0,8 g/kgmc węgli
-Do 90 minut: porcja polisacharydów, białek, tłuszczu

Jak to ma wyglądać przy 2ch treningach dziennie?

Coś w ten deseń?

10:00 Trening 1 (przed/ w trakcie bcaa)
-2-3 godziny przerwy
16: 00 Trening 2 (przed/ w trakcie bcaa)

Jeżeli ktoś jest na redukcji, to jak to rozwiązać z węglami?
A) Założyć stałą liczbę węgli prostych i porcję podzielić na dwa (minus- mniejsza odpowiedź insulinowa)
B) Nie zmniejszać dawki węgli prostych, dawać taką samą porcję 2 razy dziennie i ograniczyć polisacharydy
C) Ustalić, który trening jest cięższy, a który lżejszy i różnicować ilość węgli prostych
D) Po pierwszym jeść tylko złożone, albo na odwrót.
E) Inne.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
co to w ogóle są za treningi??

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 14 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 184230
2 treningi siłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
dwa siłowe??? to co to za trening, skoro "chwile" pozniej masz jeszcze siłę na kolejny?! ja po swoim zapyerdolu (silowy+cardio) to nawet nogą mi sie nie chce ruszyć przez kolejne 2-3 godziny

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dwa treningi stricte siłowe, w których przerwy między setami dochodzą do 5-6 minut. Dwie sesje dziennie nie są niczym niezwykłym, aczkolwiek ciężki mi było znaleźć model żywienia w takim okresie. Stąd prośba o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2626
Myślę ,że to powinno być w dziale Odżywki-Suplementy.

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wydawało mi się, że ten dział jest odpowiedni, skoro pytam o dietę, a nie suplementację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10682 Napisanych postów 45058 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Rozmarynek
Myślę ,że to powinno być w dziale Odżywki-Suplementy.

Niby czemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2626
Wybaczcie, przeczytałem temat na szybkiego i sugerowałem się odpowiedziami. Mój błąd.

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zastanawiam się, czy może nie zrobić czegoś w rodzaju j/nj- przed pierwszym posiłkiem tylko wpc + bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wiele jest wariacji J/NJ. jesli pasuje ci ten model zywienia, to sprobuj. moze sie okazac albo optymalny, albo do odrzutu. Ja np. na J/NJ jeszcze nie eksperymentowalam, bo juz z rana mnie porządnie ssie ok. godziny po wstaniu. umarlabym z glodu caly dzien i jeszcze niemal 2h treningu. Poza tym ja lece na diecie typu CKD, wiec jeszcze dodatkowo j/nj..to juz dla mnie hardkor. poza tym czuje sie lepiej jedząc mniejsze porcje, niż jak jestem obżarta jak prosie '
wskocz do dzialu Olimpu, Biniu tam ma nowy wątek- mozesz popytać w swojej sprawie/propozycji

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-03-25 19:18:57

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką bieżnie kupić ? 5.500zł

Następny temat

Wegle