SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moc kreatyny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
maciek, co masz na myśli mówiąc tradycyjnie?
A co do porównywania to wiesz jak mi beznadziejnie idzie, więc nie wiem czy to ma sens

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dakeyras - diete dobra uloz w koncu a wlasciwi to sie jej trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
A mi sie chwalil, ze juz ulozyl
Tradycyjnie czyli tak, jak radza w Suplementacji. Np. 5 gr przed i 5gr po.. nie znam sie, poniewaz w tym nie siedze. Mi poszlo wiazadlo, wiec tez nie np. nog nie bede moge cwiczyc. Pozatym Ty cwiczysz HST, wiec wygrywasz w cuglach

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
W miarę staram się trzymać, problemy mam innego rodzaju. Od wakacji miałem 2 cykle (właśnie kończę drugi). Pierwszy rozpocząłem dość spokojnie, jako że po długiej przerwie, żarcie tez zwiększając stopniowo, a nie że od razu z około 1800kCal na 2800 . Niestety uczelnia momentami lekko mi rozwalała dietę, ale jakoś ciągnąłem. Jak skończyłem 5 i miałem przejść do ostatniego mikrocyklu, to się rozłożyłem . W drugim cyklu rozłożyłem się z kolei już w połowie 5, a po chorobie jeszcze blisko tydzień nie miałem czasu się nawet po d... podrapać. Także 2 tygodnie poleciały sobie, ale ponieważ było blisko Świąt (czyli okresu gdzie spotkania z rodzinką totalnie rozwalają dietę ), więc postanowiłem sobie zrobic 3 treningi 5 (80, 90 i 100%) i 4 negatywne (negatywne to tam są 4 ćwiczenia z 15, ale zawsze ). Właśnie jeszcze mi 2 treningi zostały.
PS. Najbardziej to mi póki co opona rośnie

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
maciek - zróbmy inaczej, ja będę brał tak jak Biniu i kanarek radzą, a Ty tradycyjnie . W końcu Ty zarabiasz, więc możesz sobie pozwolić na wydawanie 3x więcej kasy na kredkę (10g w porównaniu do 3, które najprawdopodobniej będę brał), a ja nie mogę, bo mi się fundusze kończą .

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Nie da rady - zakupilem juz wszystkie potrzebne substraty

Za to mozemy zrobic zawody do 1 czerwca Roznica w wadze, w otluszczeniu, procentowy wzrost konkretnych wymiarow i na koniec np. skakanka 2 skoki na sekunde. No i moze jakis parterek dla rozluznienia Stojki nie wybralem celowo - za szybki masz ten lewy

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
chlopaki - nie robmy tez z kreatyny takiego Boga masy dieta zawsze bedzie podsatwa i tego sie trzymajcie ZAWSZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
PEWNIE, ZE BOG MASY!!! Do czerwca polecimy min. 15kg czystej masy miesniowej!! W koncu tak pisalo na opakowaniach ( hitec protein 8kg w 12 tyg, kreatyna 3kg/ mc )!
Demotywator!!!



Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
A pomyśl ile to będzie z tłuszczem. Jak 15kg mięśni, to pewnie jeszcze 10 tłuszczu, więc do wakacji przekroczę 90kg

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
w sferze marzen to ja niekiedy moge i przekraczac 130kg LBM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ramion.

Następny temat

krosty na klacie!!!!

WHEY premium