SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko z odzywka czy mozna ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
Witam zastanawia mnie czy dobrze robie ze pije odzywke bialkowo z mlekiem ( 0 lub 0,5 % tluszczu ). Podobno przy rzezbie trzeba unikac produktow mlecznych. Czy moge tak pic dalej ? to jest ok pol litra mleka odtluszczonego dziennie. O wiele lepiej mi smakuje niz z woda dlatego tak pije
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
To bialka jem srednio 2 g na kg ciala moze wiecej nawet wegli jem jak najmniej tluszcze tez ograniczam kalori szczerze mowiac nie licze a jak powiniennem jest te wegle tluszcze i kalorie ? jesli waze 88 kg przy wzroscie 188cm ( stracilem troche kg juz ) mam 17 lat i cwicze 3 x tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ja zawsze białko pije z mlekiem ze względu na smak i nie odczuwam różnicy.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Ja robię podobnie:)
Zresztą zdania odnośnie mleka na rzeźbie są podzielone.

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
jak lubicie laktoze na redukcji to wasza sprawa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
mi tam nie przeszkadza

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
To nie bede sie martwic ;p dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Mleko spowalnia wchlanianie bialka.
Odzywka zaraz po treningu, na wodzie.
Przed snem, moze byc na mleku.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ale jak kolega się rzeźbi to na noc mleko odpada.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
Ja pije ostrowie waniliowa z woda i jest ok, sa gorsze rzeczy do przelkniecia na redukcji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
To prawda odzywka to wrecz przysmak ;) Od ponad 2 tygodni albo dluzej ostro wzialem sie za redukcje przestrzegam scisle dietki cwicze ambitnie nie pomijajac aerobow oczywiscie i mam takie pytanie co do diety bo zastanawiam sie czy nie przesadzam. Praktycznie w ogole nie tykam sie weglowodanow w mojej diecie dominuje ser bialy na obiad piers z kurczaka wieczorem tez piers dodatkowo jakas jajecznica tunczyk jakies rybki itp ewentualni jakas salatka do obiadu i to wszystko uzupelniam odzywka białkową. Czy wszystko ok ? Bo ostatnio stwierdzam ze praktycznie nic oprocz tego co wymienil nie tykam. I co z jajkami na redukcji ? mozna czy nie ? Czy raz za czasu ok ? Pisze tu zeby nie zasmiecac nowymi tematami dziek iz gory za odpowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
Czytam na forum duzo o bialkach szybko i wolnowchlanialnych ale nie mam na tyle kasy zeby reguralnie kupowac po kilka rodzajow bialek.. Mam teraz bialko szybkowchlanialne wiec warto jest stosowac na noc czy bialy serek moze byc zamiast ;p ? i czy w ogole istotne jest jedzenie bialka ( tego skladnik nie odzywki ;p ) przed snem ? bo jedni pisza ze tak drudzy ze nie trzeba ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurde mam problem

Następny temat

Makrela w posiłku potreningowym

WHEY premium