SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko czy Woda do SP80 - SOG

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Piotrze

to dlaczego jakis czas temu sie zaliłes ze nie wchodzi Ci ostrowia z woda? a mleka unikasz bo sie reduykujesz?

pamietasz

dlaczego Ci co sie redukuja unikaja tego produktu?

5l x 2.5zl x 31 = 387.5zł hehehe

dziwnie to policzyles

Ja nie mówie aby nie pic mleka tylko aby zachowac umiar w jego piciu o czym pisałem wyżej

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-07-05 16:08:14

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-07-05 16:09:12

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
logiczne ze na redukcji lepiej z woda - kazda kcal sie liczy

a co do szkodliwosci mleka to zdania sa pozdielone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bene -rano z mlekiem a w porach późniejszych pij z wodą i po sprawie, mleko jeśli nie jest wypijane w przesadnych ilościach jest pożyteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
No to dziekuje i pozdrawiam wszystkich pomocnych ;) Mleko bede dalej pil :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Bardzo dobre jest mleko sojowe, dobry smak, no i nie ma laktozy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
mleko nie jest zbyt dobre...

tu jest mowa o umiarze?
ja również nie mam zieleni co nie zmienia faktu, że mleko nie powoduje otłuszczenia

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
@MDRAGON
co chcialem powiedziec to powiedzialem
dosc powszechne jest wsrod nas wkladanie innych slow w ust innych :D

zachecam do lektury dawnej AD
sporo jeszcze info jest aktualnego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
@MDRAGON

to moze zamiast kupowac gainery/białka pijmy po 3-4 litry wyjdzie na to samo tyle ze taniej

jak tolerujesz
jak duzo sie ruszasz
to owe 160 gr laktozy przy ustalonej diecie dobrze diecie moze nie byc duzo gorsze jesli chodzi o wyniki masowe - slowo moze !!! (dla bezpieczenstwa nie polecam fruktozy/laktozy podobnie sie trawia w ilosci wiekszej niz 50-100 g dziennie ale sa wyjatki ktorym to nie preszkadza - czesto zwiazane z bardzo duza aktywnoscia)

to nie tylko moze byc nie gorzej czasem dla zdrowia lepiej (ale nie wiem czy taniej popatrz np na cene GainBolica i wez z niego 160 g ww)

choc podales przyklad ekstremalny i bez bardzo dobrej anlizy nie moge go pochwalic
i tak dobrze ze nie dales 20 litrow :D dziennie :D

Zmieniony przez - biniu w dniu 2006-07-06 09:36:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Biniu - chłopak napisał na 1 stronie ze nie chce zbednej masy tluszczowej, wiec woda jest duzo lepszym rozwiazaniem

dużo też zależy od przemiany materii

np jak ja bym do każdej porcji gainera/bialka oraz posiłków do których pasuje mleko dawal je to fat bym łapał i to szybko

mleko mozesz pic jak wode ( sytosci nie czujesz , jedynie lepszy smak) a BTW i kcal szybko leca i dla niektórych to nie jest dobre

Pozdrawiam i proponuje zakończyć ten temat


Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-07-06 13:29:29

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko zakupic w USA?

Następny temat

gainer vitalmax 2

WHEY premium