SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata siatkarzy 2014

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
małe punkty wtedy, tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Nie wiem czy beda sie liczyc male punkty, sety czy bezposredni mecz. Trzeba by poszukac na stronie mistrzostw

BTW jak zobaczylem Mateusza Mike wygrywajacego przepychanke na siatce z Bruno to uwierzylem w zwyciestwo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Musimy wygrac jutrro 2 sety zeby awansowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Moze byc ciezko chociaz tak jak pisalem, zespol Rosji mnie nie przekonuje pod wodza Woronkowa

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Na meczenazywo.org jest dział siatkówka i są tam działające transmisje dzisiejszego meczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
tak jak myślałem, łatwa wygrana, bez spiny :) 2 pierwsze sety wygrane, później gra na lajcie, ale czego sie można było spodziewać po drużynie bez atakującego - byłem pewny że Polska zwycięży ;) fajnie,ze wychodzimy z 1 miejsca, bo gramy z niemcami i też z góry mogę powiedziec, ze witaj finale ;) oczywiście nie chce zapeszyć , ale jednak Niemcy z jednym grozerkiem wątpie że dadzą rade tak POTĘŻNEJ POLSCE ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Niemcy to nie sa chlopcy do bicia... O tym musimy pamiętać! Do tego ten Grozerek to siatkarz potrafiacy wygrac mecz w pojedynke

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Oby ich nie zlekcewazyli to powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Na pewno jestesmy faworytem w tym starciu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Wlasnie... Jestesmy faworytami i to jest troche lipa ;D Bo nasi sie nie zepna. Do tego haynen naprawde robi furore w kadrze. Szkoda, ze Francja odpadla, liczylem na powtorke z ME2009 ;D Z Brazylia bedziemy mieli rewanz za 2006 oczywiscie, jesli awansujemy.

Dodam jeszcze to co pisalem wczesniej. Poziom siatkowki miedzynarodowej jest strasznie slaby. Ja w ogole nie widze zawzietosci w grze. OGNIA czy poswiecenia. O tempie nie wspomne. Akcja z kolejna akcja nie ma nic wspolnego. Kazda kolejna to kolejny etap, a kiedys bylo jakies zawiozanie na zagrywce seria czy seria blokow lub atakow jednego zawodnika bo reszta nie konczyla czy kilka wyblokow w jednej akcji. Tutaj tego nie ma i to mnie troche drazni...

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze kolarki dla dziewczyny

Następny temat

narty we Francji, gdzie najlepiej?

WHEY premium