SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata siatkarzy 2014

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Coś w tym jest, ale jak to mowia "gra sie tak jak przeciwnik pozwala"
Uwazam ze dzisiejszy mecz to juz bedzie inny mecz ze strony Brazylijczykow. Jak wiadomo jest to druzyna, ktora potrafi sie zmobilizowac w najwazniejszych meczach. Wystraszyc sie ich nie powinnismy, ale wlasnie boje sie tego czy damy rade wspiac sie na ten wyzszy level.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Myslalem, ze zagrywka Grozera to bomba, a tu prosze bomba, ktora ma rotacje zwroccie uwage jak jest podkrecona. Troche jak serv Muraya w tenisie ;d

http://www.volleyball-movies.net/georg-grozer-vs-bulgaria-8-aces-m10074

Zmieniony przez - Marioslaw w dniu 2014-09-21 16:47:50

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Prosto to ta piłka nie leci

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Takie 131km/h jak wczoraj z rotacja przyjmij. Zatorski przyjmowal, ale musialobyc bez rotacji bo przyjecie w punkt ;)

No Panowie jaki wynik? Ja celuje 3-2 dla PL

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Ja bym przyjął wszystko, tylko nie mam możliwości
Pociśniemy Brazoli

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
No jak na razie 1 set poszedl w p***u.
2 ogarnelismy ladnie, ale wiedzialem, ze stracimy ta przewage...
Teraz nasza gra w 3 secie wyglada naprawde fajnie.
na MVP zasluguje na pewno Lucarelli, a moze Mika dostanie? ;D Bo teraz gra tak, ze nawet go Pippo bedzie chwalic mimo, ze kiedys przegral przez niego kase bo w meczu z Cze-wa zaatakowal w out, dal sie zablokowac i cos tam jeszcze ;D

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
MAMY ZŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)))

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Jak dla mnie MVP Wlazly. Najwiecej pkt i najwyzszy % w ataku. Serwujacy Grozer, Libero Grebennikov. Blok Muserkiy, ale nie wiem czy to realne statystyki. Libero mam nadzieje, ze nie Bruno. Drzyzga gral na spole z Zagumnym wiec tez ciezko jednego z nich dac. No ciekawe ciekawe ;)

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Drzyzga nie może zostać najlepszym rozgrywającym, to byłby już szczyt. Za dużo razy posyłał niedokładne piłki lub wystawy na podwójny/potrójny blok.

Jak nie lubię Miki, tak muszę przyznać, że chłopak zagrał dzisiaj mecz życia. Gratulacje kudłaczu

Wlazły, mój MVP

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Chłopaki, ŁEZKA SIE W OKU KRĘCI! to co dzisiaj przeżyłem na tym meczu, to bylo coś niesamowitego, APOGEUM szczęścia, słuchając kometatorów po ostatniej piłce po prostu puściła mi łza, coś pięknego , coś pięknego dla polskiej siatkówki, ludzie którzy grają w ten piękny , NAJPIĘKNIEJSZY sport wiedzą co mam na myśli, dziś czułem, że to również ja zdobyłem mistrzostwo świata :)! brawa dla miki, nie grał jakoś rewelacyjnie w ostatnich meczach, ale w finale pokazał sie naprawde znakomicie, szkoda wlazlego, uwazam ze mógłby grać jeszcze pare ładnych lat, ale cóż... są zastępcy, wiara w Konarskim! ;) coś pięknego panowie , nic tylko sie cieszyć, przepiękny finał, UCZCIE SIE PIŁKARZYKI ! AWE VOLLEYBALL ! :) imo. najlepszym przyjmującym murillo, hmm...wouldnt say that, z tego względu że nie grał w kilku ważnych meczach, co z lucarellim ? ale Wlazły zasłużone MVP turnieju oraz zasłużony medal najlepszego atakującego, WIELKIE BRAWA POLSKA ;)! Kto wie, może również zbudujemy taką potęgę jak Brazyle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze kolarki dla dziewczyny

Następny temat

narty we Francji, gdzie najlepiej?

WHEY premium