SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

narty we Francji, gdzie najlepiej?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Co polecacie we Francji na narty. Mam małą ekipę znajomych na wyjazd i zastanawiamy co najlepiej wybrać. Ogólnie chodzi nam o dużą liczbę tras żeby przez cały wyjazd nie wiało nudą i tym samym. Nie jesteśmy już studentami ale miło byłoby gdyby ośrodek był pod tym względem w miarę „studencki” Nie chodzi oczywiści o dzicz ale atrakcje z tym związane, w końcu nocami nie będziemy jeździć
Z góry dziękuje za konkretne info!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Byłem w tamtym sezonie ze snowshow w Trzech Dolinach, dokładnej nazwy nie pamiętam ale możesz sprawdzić sobie na ich stronie.
W tym sezonie też rozważam to miejsce bo nie zdążyłem jeszcze wszystkiego odkryć, za dużo tego.
Tras dużo i b. dobrze utrzymane, raz coś było nie tak to praktycznie od razu pojawił się ratrak. Oczywiście większość oświetlonych.
Codziennie starałem się wybrać inną, mój charakter nie pozwala mi na siedzenie :P

Zmieniony przez - Tobias99 w dniu 2014-08-08 10:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Sprawdziłam to i wydaje się dość ciekawą opcją ;) Ale napisz jak z rozrywką i integracją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
kamilzprzedmiescia
Sprawdziłam to i wydaje się dość ciekawą opcją ;) Ale napisz jak z rozrywką i integracją?


Puby, knajpy, baseny, atrakcji nie brakuje i nie będziecie się na pewno nudzić.
Aczkolwiek po kilku godzinach miałem już zintegrowany zintegrowany autokar i nie musieliśmy robić żadnych wypadów.
Co dzień ktoś miał inną opcję gdzie i jak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
byłem panie w tamtym roku w Les Ores na Snoshow fescie i nie jeśli masz taką ekipę to nie musisz nawet kaski wydawać na lokale itp. 3x na tak za miejsce, ludzi i imprezki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2
LES ORRES -LES BALCONS DES AIRELLES
Wspaniała oferta dla narciarzy i snowboardzistów!
Nasłonecznione stoki, piękne widoki, otoczenie lasów i niesamowite wrażenia... To wszystko za tak niewiarygodnie niską cenę!!!
Les Orres jest kameralną ale dynamicznie rozwijającą się stacją narciarską oraz lubianą przez narciarzy i snowboardzistów.
CENA OBEJMUJE:
- 7 noclegów (apartamenty 4- lub 6-osobowe)
- 6-dniowy karnet narciarski
- Wstęp na basen
- testy sprzętu zimowego renomowanych marek
- ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego)
- opiekę pilota
- podatek VAT
TERMINY:
06.12.2014-13.12.2014
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
www.nanarty.pl/wyjazdy/les-orres-les-balcons-des-airelles
https://www.facebook.com/events/792620187449416/?fref=ts 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Muszę się pochwalić, że w tym roku w końcu się zdecydowałam i jadę na SnowShow do Veysonnaz <3<3 :) i jestem przeszczęśliwa!! Mam nadzieje, że to będzie niezapomniany wypad :D


Zmieniony przez - anula90 w dniu 2014-10-06 15:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Sam nie jeżdżę ale mnóstwo moich znajomych jeździ właśnie do tego Les Ores i wszyscy zachwalają i wracają w kolejnych latach więc coś w tym musi być ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
Polecamy kurorty znane na całym globie magiczną miejscówkę Les 2 Alpes, która utrzymywana w alepjskim klimacie jest przez lokalersów. Warte uwagi również cały region trzech dolin. Szwajcaria tez bardzo fajna, ale ceny są baaardzo wysokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
No właśnie ja akurat będę szukał w tym roku czegoś fajnego, ale interesuje mnie racjonalne ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Les 2 Alpes...które przebija jedynie Avoriaz ale mało kto tam organizuje wyjazdy. Numer 1 zdecydowanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata siatkarzy 2014

Następny temat

Trening dla młodego sprintera ?

WHEY premium