SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Minotauro - Werdum. dyskusja po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Jeżeli Minotauro chce przygotowywać sie do walki z Fedorem,
to wydaje mi się że najwłaściwsze byłyby sparingi z gorylem ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie trening. sprawdzenie, jak to wychodzi w praktyce. do tej pory Mino walczył zupełnie inaczej przecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5121
Sprawdzenie przez Mino czy taka taktyka walki zadziała przeciwko Fedorowi byłoby możliwe gdyby styl walki Werduma przypominał styl walki Fedora, a nie przypomiona.

Mino walczył inaczej gdyż miał większą przewagę i sznasę na wygranie walki w parterze a nie w stójce (Mirko, Herring). Zmiana sposobu walki o której mówisz świadczy tylko o tym, że Mino analizuje styl walki przeciwnika i szuka jego słabych punktów, o niczym więcej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
gdyby werdum poćwiczył troche obalanie to by mógł wiele zdziałac w pride
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dejna, nie taktyka. nie upieram się bynajmniej przy mojej hipotezie, ale nie chodzi mi o taktykę na Fedora. o samą walkę w stójce, bez zagłębiania się w niuanse taktyczne. do tej pory raczej parterowiec Mino musi zdobywać tu doświadczenia w walce na ringu Pride, bo jego celem jest pas HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
sexy.boy a niby Werdum nie obalal w tej walce Mino?? i chyba nie tylko jeden czy dwa razy...

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
To może i dobrze. Mirkowi będzie łatwiej zabrać pas Mino niż Fedorowi .

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ta, już próbował. nie szło o pas, ale i tak Mino poskładał go standardowo. i tak samo poskłada w finale OWGP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Jeśli pół-finały będą Mirko vs Wand i Mino vs Barnett to Mino pewnie wygra, bo Mirko będzie obity po walce z Silvą. Ale jeśli trafią na siebie w półfinale albo Mirko będzie walczył z Barnettem to w finale Mino go nie pokona. I basta

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Zawsze lubiłem proroków ...

My baby shot me down ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crocop vs Yoshida dyskusja po walce

Następny temat

Finał i wyniki konkursu na HL Nastuli!

WHEY premium