SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finał i wyniki konkursu na HL Nastuli!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
odświeżam: konkurs rozstrzygnięty. https://www.sfd.pl/temat274237-strona4/#post9 tu są aktualnosci.
a tak btw: żeby ansze gale MMA jeszcze za mojego życia wygladały choć w połowie tak wspaniale jak ta na Saitama w klipie stulacza... <marzyciel>
cóż, pozostaje nam Torwar.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-08-11 23:42:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6077
delikatnie rozczarowalem sie wynikami.
Wiadomo, subiektywna opinia, i nikt zadnego rodzaju urazy za nia nie wezmie, ale jak dla mnie najlepszy byl hl marchewy, minimalnie wyprzedzajac mistmare i mlequsa, pozniej stulacz, crazyfrog i na koncu hl jodana.
chcialem rozpisac co mi sie w kazdym nie podoba, ale moze poprostu napisze co wg mnie w hlu jest najwazniejsze. Wiec po pierwsze MUZYKA i dobor scen w odpowiednim momencie. Tutaj mistmare dal ciala zmieniajac w polowie muzyke Ta na wejsciu u mlequsa tez byla genialna, chociaz moze troche zbyt usypiajaca by puscic ja na cala dlugosc, ale do pewnych celow poprostu genialna, z checia swoja droga poznal bym tytul i zespol:). W tym punkcie najbardziej kulal hl jodana, muzyka byla wg mnie straszna. eye of the tiger fajne, ale dla mnie zdecydowanie za bardzo oklepane, ale wiadomo, co kto lubi. co do doboru scen, tutaj byl bardzo wysoki i wyrownany poziom w zasadzie w kazdym hlu jedyne co moge zarzucic to chyba w dwoch brak scen z walk w mma, a wielka szkoda, bo to zawsze znacznie urozmaicalo material. Czasem tez brakowalo dynamiki w polaczeniu z muzyka, ale nigdzie nie bylo z tym jakos szczegolnie tragicznie. Montaz tez wyszedl wg mnie niezle, w zasadzie stal na wysokim poziomie w kazdym hlu, gdzieniegdzie tylko mialem wrazenie, ze nie chcialo sie tu i tam poobcinac autorom niektorych scen (u crazyfroga kilka razy w oko sie rzucilo).
ogolem, gratuluje kilku naprawde fajnych prac a wygranym docenienia przez naszego mistrza :)
jeszcze raz mam nadzieje ze nikt tego co napisalem osobiscie nie odbierze i mam nadzieje ze splodzicie jeszcze kilka dobrych hlow :) (z polskich produkcji bardzo polecam hl Ruminy Sato zrobiony prze forumowego kolege z budo.net.pl --> rip doreya)
no to na tyle, koncze ten moooocno przy dlguawy wywod, mam nadzieje ze ktos do konca przebrnal. swojego hl nie ocenialem bo nie bylo by to obiektywne :)
pzdr.
Y.

Nic nam nie zrobisz! Masz prawo wybierać,
Możesz nam pomóc, możesz nas wybawić
Lub czekać dalej i śmierci zostawić...
Śmierć nie jest straszna - umiemy umierać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
akurat muzyka to najbardziej subiektywnie postrzegany aspekt tego zagadnienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2152
Jak już pisałem w innym wątku kompletnie się nie zgadzam. Jodan moim zdaniem dobrał muzykę najlepiej- polska piosenka!, polskie!, pasujące słowa itd Nie rozumiem tylko dlaczego ją przyciął (tam zdaje się w końcówce słychać przycięcie...). Film na tym traci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
z bardzo prozaicznego powodu: nie chciało mi się więcej dobierać, ciąć i synchronizować ujęć. więc dwa razy przyciąłem song.
oczywiście, gdyby to była praca konkursowa, bardziej bym sie postarał, ale mój klip jest sporoi starszy niż idea konkursu. a poprawiać już mi się nie chciało, bo i tak miałem być poza konkursem. dopiero później się okazało, że jednak to PN dokonuje wyboru, ale wtedy już miałem na głowie masę innych spraw...
stulacz, nawzajem. Eye of tiger dodaje mi ostatnio powera na macie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
nasze hl beda na stronie pawla nastuli?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
zwycięskie. to jest główna nagroda + 100 zł dla stulacza - takie były wstępne ustalenia. nie sądzę, aby coś się tu zmieniło. tak czy owak jak najszybciej skontaktuję się z Oskiem i zapytam, co teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
takie były wstępne ustalenia
-???w ,,scenie mma i k1'' napisales:

Serwis budo.pl ogłasza niniejszym konkurs na najlepszy klip wideo (highlight) promujący Pawła Nastulę. oto wstępne ustalenia:
Najlepsza praca zostanie wyróżniona nagrodą 100 zł i umieszczona na stronie P.Nastuli. Inne docenione przez jury również zostaną umieszczone na stronie Nastka

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Bo takie były wstępne ustalenia. zwycięska i inne docenione. zwyciężyła jedna i jedna została doceniona
zapytam Oska, które zamierzają w ten sposób wyróżnić i wogóle, jak to teraz będzie wyglądać - dzięki za przypomnienie.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-08-16 00:01:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Minotauro - Werdum. dyskusja po walce

Następny temat

Komentarze onetowcow na temat walki Pawla

WHEY premium