SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miejscowe spalenie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Witam wszystkich wiem ze temat pewnie był wałkowany 10 tys razy ale wszedzie spotykam sie z tą sama odpowiedzią czyli ze nieda sie miejscowo usunąc tłuszczu ,chyba ze liposukcją a ja mam taki problem ze mam teraz masówke i cały jestem szczupły a klate mam otłuszczoną jak mało kto :D poprostu gineko i lipo:D:D i chciałbym ten tluszczyk zredukowac i tutaj problem bo tylko na klacie:D są jakies wynalazki któe by mogły w tym pomuc :D sauna belt odpada bo to ponoć tylko odwadnia:D abgymnikami i motylkami klaty niebede niszczył bo mi jeszcze serce gdzieś jakiegoś skurczu dostanie;D prosze o jakieś porady wskazówki :D moze są jakieś maści na miejscowe spalenie tłuszczu
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42219
wiec 10.001 raz odpowiem - nie da sie.

o wynalazkach zapomnij.

miejscowe spalacze troche moga przyspieszyc spalanie ale tylko przy deficycie kalorycznym.

piszesz ze tylko na klacie - znaczy ze masz 6-pak na brzuchu, prazkowanie na barkach, seperacje pomiedzy 2 glowami bicepsu, itd?

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
zmaczy mam zarysy mięsni bo jak wspomniałem jade teraz masówke:D i troche obeszłem ogólnie woda:D ale chciałbym na klacie troszke tłuszczu spalić nietracąc bilansu kalorycznego na reszte ciała;D podobno sa jakieś wspomagacze czytałem natymforum o jakiś mazidłach deep costam i jeszcze jakiś ;D jutro znajde całe nazwy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42219
przeczytaj uwaznie co napisalem wyzej - one dzialaja przy deficycie kalorycznym. DE-FI-CY-CIE!

a na masowce co mamy? NADWYZKE kaloryczna mamy!

jest roznica?

te mazidla przyspieszaja TROSZKE spalanie z miejsca w ktorym sie smarujesz w stosunku do innych miejsc, w ktorych sie nie smarujesz - stosuje sie je wlasnie w celu wyeliminowania tluszczu z takich trudnych miejsc.

jak bedziesz jutro o nich szukal infa, to poszukaj na forum o tym, dlaczego dzialaja tylko przy ujemnym bilansie.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
aha ,awiec lipa:P;P musze skończyć masówke i dopiero wycinke wszedzie i na klacie ale narazie z masówki niezrezygnuje:D moze za 3 miechy:P chwilowy dzieki za odp.Pozder i sogacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
super tylko ty nie możesz dawać sogów bo nie masz abona wykupionego

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobra dieta ?

Następny temat

Moja indywidualna dieta na MASE

WHEY premium