SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski - V-ce MP

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
temat możesz założyć, ale zarzucanie komuś że zdobywa medale bo jest "żołnierzykiem" Zarębskiego, tylko dlatego, że ma swój dział w MD i prowadzi sklep FA jest co najmniej nie na miejscu, tym bardziej że facet zrobił super formę i trudno żeby nie był tego dnia drugi na mp. Skoro był drugi to znaczy że w jego wadze był tylko jeden lepszy, a skoro na ME jada Ci najlepsi to się tam znalazł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Moze ktos zamknac ten temat?

Po porstu w glowie sie nie miesci co niektorzy tu wypisuja.

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Temat zly nie jest i nie ma sensu go kasowac, tylko moderatorzy powinni tu zagladac i pilnowac, aby calosc nie zamienila sie w pyskowki kilku uzytkownikow. Ewentualnie ktos powinien zalozyc normalny temat odnosnie tego zawodnika z fotkami i informacjami o jego sukcesie, po czym dyskusja moze sie tam przeniesc. I naprawde panowie, zachowajmy chociaz minimalny poziom wypowiedzi, a prywatne swary i docinki schowajmy do kieszeni.
Mnie akurat nie dziwi, ze ludzi sa zszokowani takimi decyzjami PZKFITS i werdyktami sedziow, skoro o najwyzsze laury walczy i zdobywa je zawodnik z bardzo nieestetycznym defektem klatki i kilkoma innymi wadami. Ale tak jak juz pisalem w temacie MP - Mimo jego brakow, zawodnicy na dalszych pozycjach i tak wypadali blado w porownaniu z panem Michalem. Klatka robi fatalne wrazenie estetyczne, to fakt, ale sedziowie patrza nie tylko na klatke i nie tylko klatka jest oceniana! Pod wzgledem reszty ocenianych kryteriow ten zawodnik powinien w tej obsadzie zajac 2 msce i je zajal! Jedyne o co mozna miec pretensje, to po prostu ogolny poziom kat. ciezkiej w tej chwili, w ktorej wychodza kolesie bez kaltki, bez nog, bez pozowania, bez definicji itp. Takie wyniki kazdemu myslacemu, ktory interesuje sie tym sportem, powinny dac do myslenia.
Co do tego, czy byl sens wystawiac pana Michala na ME, to wydaje mi sie, ze tak, no bo kto inny mialby niby jechac z ciezkiej kategorii??????
Nie orientuje sie jednak bardzo w zasadach doboru zawodnikow na ME i prosze, zeby ktos mi powiedzil, czy w kat do 100 nie moglo byc 2 zawodnikow? Tzn, Papaj i Bobrowski zamiast w druzynie B to tez w druzynie A? Bo jesli tak, to zdecydowanie do 100 powinno byc 2 zawodnikow, a w 100+ tylko Kolodziej. Jesli natomiast nie ma takiej mozliwosci i w 100 nie moglo byc 2 zawodnkow, to wstawienie pana Michala w 100+ bylo naturalna i zrozumiala decyzja, ktora popieram mimo tego, ze sylwetka pana Michala zupelnie mi sie nie podoba.

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2010-05-06 12:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
laska do eliminacji przystepuje 2 najlepszych zawodnikow z kazdej kategorii i to trener (czyli fachowiec) wybiera najlepszy sklad ktory ma reprezentowac nasz kraj!!!! widocznie uwazal ze jest jednym z mocniejszych kandydatow do reprezentacji z drugiego miejsca i dlatego dostal powolanie!!!! a to ze mial drugie miejsce na MP to nie zasluga tego ze jest czyims zolnierzykiem tylko dlatego ze w dniu finalow byl (poza Kolodziejem) najlepiej dysponowanym zawodnikiem w tej kategorii!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
laska i rybas - proszę o spokoj
czytać się nie da tych spinek , nie będę ostrzegał kolejny raz , więc posty potwierdzające iż zrozumieliście, też już zachowajcie dla siebie

proszę się trzymać głównego wątku tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Czy z postu T. Pabiniaka slusznie wnioskuje, ze jednak mozna bylo dac pana Bobrowskiego jako drugiego zawodnika w druzynie A do 100kg, a pana Michala w druzynie B w 100+?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tak ale o tym zadecydowal trener!!!! a pzkfits zaakceptowal sklad!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Moim zdaniem (a fachowcem nie jestem)do reprezentacji powinno sie wystawiac takich zawodnikow ktorzy maja szanse na strefe medalowa.

Trenowalem kilkanascie lat zapasy w klasyku.I nie przypominam sobie zeby trenerzy kadry wysylali zawodnikow na ME,MŚ ktorzy nie mieli szans na przynajmniej strefe medalowa.Jedynym wyjatkiem byl np zawodnik ktory zrobil medal MP serbrny czy brazowy ale mial np 19 lat,wtedy trener bral go po tzw "nauke".

Reszte zawodnikow w sile wieku i formy jechali juz walczyc o jakies laury.Chociaz to tez nie bylo gwarancja sukcesu.

Zaraz ktos napisze ze zapasy to nie BB,ale jednak BB jest zaliczany do kategorii dyscyplin sportowych wiec rzadzi sie podobnymi prawami.


Uwazam ze Michal wywalczyl ten medal MP uczciwie,mial najlepsza forme startowa.Tak jak pisali inni reszte zawodnikow mialo tez swoje mankamenty brak nog tricepsow czy slabe plecy.Sa to elementy umiesnienia tak samo wazne jak klatka piersiowa.Jednak Michok byl najlepszy.

Teraz decyzja nalezy do trenera kadry i do samego Michala czy bedzie w stanie poprawic w miare mozliwosci slabe strony.
Jedna zaleta tego calego zamieszania jest to ze wszyscy beda sledzic postepy Michala,zrobi sie ciekawa walka./

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
jak ktos pisze ze michal ma slabe nogi to albo sie nie zna albo nie wiem bo wg mnie to jego jedna z lepszych grup miesniowych ,

apropo skladu trener wybiera sklad a pztkif nie wiem jak sie to pisze zatwierdza to

zawodnicy ktorzy maja szanse na strefe medalowa hmnnnn ...

nigdy nie wiadomo kto przyjedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Dzieki za odpowiedz na moje pytanie.
Wobec tego, bez wzgledu na to kto wyznaczal, a kto zatwierdzal, to tylko ta decyzja w sprawie ME jest dla mnie niezrozumiala. MP w pelni zasluzone dla pana Michala i jak dla mnie nie ma tu co dyskutowac.
Jednak w swietle walki o strefe medalowa, jak to wspomnial uzytkownik powyzej, to nie rozumiem czemu Bobrowski (zawodnik bardzo kompletny, ktory przed ME musi tylko dolozyc ostatnie szlify), ktory docelowo szykowal sie na ME i wiadomym jest, ze te forme w 2 tyg. dopracuje, pojawia sie w druzynie B, zas pan Karmowski, ktory - z calym szacunkiem - ani klatki w 2 tygodnie nie naprawi, ani bicepsow nie zwiekszy, ani kilku kilo nie dorzuci, a co za tym idzie szanse w rywalizacji o medale bedzie mial nikle, zostaje wytypowany do druzyny A.
No, jest jeszcze taka opcja, ze po prostu mam bielmo na oczach, a dodatkowo sie w ogole nie znam, a wowczas sedziowie ME zwyryfikuja nasze postrzeganie sylwetki pana Michala, a on sam zajmie jakies czolowe miejsce. No coz, zobaczymy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marius Dohne - IFBB Pro

Następny temat

Mistrzostwa Europy Mężczyzn i Par w Maastricht 15-16.05.2010

WHEY premium