SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski - V-ce MP

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Molder, ja od niego nei oczekiwalem medalu, bo wiedzialem, ze go nie zdobedzie i zreszta bardzo slusznie. A co do "pierwszych zagranicznych zawodow" i medalu, spojrz chocby na Papaja. Widac tez, ze nie masz pojecia o prawdziwych zawodach, bo tam kazdy ma w d... charakter i inne takie bzdury, a liczy sie to, jak kto wyglada na scenie.
Turysta, bo te ME to jest konkurs osobowosci czy konkurs na najlepsza kulturystyczna sylwetke? Moze ja o czym nie wiem. Ale zauwazcie prosze, ze nie krytykuje charakteru pana Michala, bo go nie znam jako czlowieka, i malo mnie to obchodzi - zwracam uwage tylko na to jak prezentuje sie jako zawodnik i tyle. Dlatego tez mam gdzis jakies smuty o charakterach i innych bzdetach - oceniam go tylko jako zawodnika i tutaj nie widze w nim jakiejs konkretnej nadziei na medale dla Polski. Wiec Molder, jesli chcesz go podziwiac, to Twoja sprawa, ale znajdz w sobie choc troszke obiektywizmu, bo poki co piszesz jak 12-letnie dziecko Neo.
Ja obstaje wciaz przy tym, ze pewnych rzeczy ze wzgledu na geny pan Michal nie nadgoni i na arenie miedzynarodowej nie bedzie sie liczyl. A jesli stanie sie inaczej, to chwala jemu, bo ja nie mam nic przeciwko temu. Chwali mu sie wszak dazenie do wyznaczonego celu i jesli udam u sie to osiagnac, to tym lepiej, ot co.

I fakt, kilogramow trzeba tutaj naprawde sporo, szczegolnie przy tak rozlozystym szkelecie.

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2010-05-17 00:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Skończmy już wróżyć o przyszłości! Wróćki to w tv lecą pewnie teraz...

Nogi Michała tydzień przed ME










http://img149.imagevenue.com/img.php?image=44014_michok_lydki_122_10lo.jpg 

http://img215.imagevenue.com/img.php?image=44012_Pap_Michok_122_1005lo.jpg

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2010-05-17 00:43:43
...
Napisał(a)
Usunięty przez scR za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Gubrin swoje zdjecia mozesz wkleic w odpowiednim dziale, a teraz zasmiecasz temat Michala Karmowskiego, prosze o skierowanie dalszej dyskusji na wlasciwy tor. Nie usuwam twojej wypowiedzi, zeby kazdy mogl zobaczyc jak wygladaja wg Ciebie nogi takie same jak Karmowskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469



















Zmieniony przez - scR w dniu 2010-05-17 08:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie usuwam twojej wypowiedzi, zeby kazdy mogl zobaczyc jak wygladaja wg Ciebie nogi takie same jak Karmowskiego.

Gubrin tylko tyle moge napisac--- -

Do reszty sie nie odnosze to nie temat do tego pozatym po tych dwóch wypowiedziach wnioskuje ze nie mam z kim dyskutowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
scR: Tu nie chodzi o to, czy moje nogi są takie jak Michała na zawodach, oceniałem konkretną fotkę na której nóg po prostu nie miał.

Patrząc na powyższe foty nadal uważam, że powinien dołożyć mięsa na nogi (choć bardziej śledze ifbb pro więc mogę być skrzywiony na tym punkcie), choć jak widać są i zawodnicy z mniejszymi (131 ?), za to pocięcie nóg ma bardzo dobre.

Defekt klaty niestety również rzuca się w oczy na każdej prawie focie (mimo, że są niewyraźne), za to tyłem wygląda to całkiem konkretnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbyś sie znał to wiedziałbyś ze foty z wagi są słabym miernikiem formy i wiele nie oddają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Miałeś podobno nie dyskutować ?

Idź się rzeźbić i poczucyć czytania ze zrozumieniem i wróć potem na priv jak już nalegasz na dyskusje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie ja sie tu zbłazniłem tylko Ty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marius Dohne - IFBB Pro

Następny temat

Mistrzostwa Europy Mężczyzn i Par w Maastricht 15-16.05.2010

WHEY premium