SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski - V-ce MP

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Psy szczekają karawana jedzie dalej

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-05-19 20:10:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Haha, uwielbiam ten tekst, ktory bezmyslnie niektorzy powtarzaja z braku jakichkolwiek argumentow nawet w swietle tego co stalo sie na ME:) Wstretne psy, ci sedziowie, poszczekali, poszczekali, ale na szczescie karawana jedzie dalej?:P Tylko czy aby na pewno powinna jezdzic po mistrzostwach i reprezentowac nasz kraj??:)Poza tym, zeby jechala dalej, to najpierw musi sie wykopac z ruchomych piaskow:)
Ostatnie miejsce, o przepraszam, jedenaste, ale eksperci dalej swoje:) Niektorych bezgranicznie zapatrzonych w swego idola fanow nawet wynik z ME nie jest w stanie zreformowac:) No nic, moze na MŚ bedzie lepiej:)




Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2010-05-19 22:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zle mnie zrozumiałeś
Sędzowie podjęli dobre decyzje i to jest oczywiste nie ma tu zadnego gadania

Raczej mi chodziło ze co nie powiecie michał i tak bedzie za******lał i w koncu zrobi taką forme ze wam gały wyjdą na wierzch

I tak ty jesteś najwiekszy ekspert bo ''mp to było ustawione to oszustwo bo michał nalezy do gaspariego'' jak to ktoś pisał

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-05-19 22:52:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
A co pisza ci slepo zapatrzeni? Czy ktos pisze, ze Michal jest nastepnym mistrzem swiata albo ze zostal nieslusznie potraktowany na zawodach? Nie. Wszyscy zdaja sobie sprawe z jego brakow, on na pewno tez. Swoja forma zasluzyl sobie na wyjazd na ME i pojechal tam, trzeba sie z tym pogodzic. A jak nie bedzie lepszego to i pojedzie na MS. Nie wiem jak mozna skreslac kogos po paru startach, w takim wypadku nigdy nie doczekalibysmy sie zadnego mistrza. Nie widze powodu dlaczego Karmowski mialby nie piac sie w gore dokladajac z czasem na siebie kolejne, solidne kilogramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Rybas, po co umieszczasz mnie w tym samym zdaniu, gdzie "ktos cos tam psial"? Nie masz argumentow wiesz dopuszczasz sie smiesznych manipulacji.
Ja proponuje, zebyscie wyslali do sedziow z ME wlasnie taka kartke z napisem "Psy szczekają karawana jedzie dalej"! A co, niech wiedza:P Nie znaja sie tak jak i ja:P

Scr, jesli nie zauwazyles, to ja nie mialem nic do jego wyjazdu na ME bo sam stwierdzilem, ze z ciezkiej nikt oprocz Kolodzieja i wlasnie niego na taki wyjazd nie zasluzyl. Ale moze mozna bylo wziac kogos z innej kategorii?
Natomiast bardziej mi chodzilo o to, ze ME mialo pokazac, ze pan Karmowski nie zdziala nic na arenie miedzynarodowej i tak tez sie stalo. On nie trenuje od wczaoraj, tak samo jak chocby Papaj, ale od razu widac, kto ma gena i kto ma szanse w przyszlosci. Pan Karmowski nie ma, nawet jesli dorzuci sporo kg, bo nie wierze, ze tylko o to chodzi. Juz sam fakt takiej, a nie innej klatki i powaznych dysproporcji eliminuje go z powaznych rozgrywek poza naszym kochanym krajem. I ja nie wierze, ze taki defekt jak klatka da sie poprawic, a jesli sie myle, no to coz, za kilka lat najwyzej przyznam sie do bledu:)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2010-05-19 23:14:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja proponuje, zebyscie wyslali do sedziow z ME wlasnie taka kartke z napisem "Psy szczekają karawana jedzie dalej"! A co, niech wiedza:P Nie znaja sie tak jak i ja:P

Przeciez napisałem ze nie o to mi chodziło
Pisałem decyzja sędziów słuszna

Po skończonym gimnazjum nadal czytac nie umiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Nigdy nie skonczylem gimnazjum Einsteinie. Do Twojej wypowiedzi odnosilem sie tylko tam, gdzie w dosyc uposledzony i perfidny sposob manipulowales tekstem, poniewaz nie miales nic rzeczowego do powiedzenia.
A moj apel mial wydzwiek ogolny, a nie zwiazany z Twoja zgoda co do decyzji sedziego. Po prostu to jest zabawne, bo takie wynik ME jest jak dla mnie wyraznym sygnalem dla zawodnika, tak samo jak pewna decyzja sedziow w Debiutach 2009 byla takim sygnalem i wyraznym przekazem w zwiazku z pewnym defektem w sylwetce jednego zawodnika. Wiec pisanie o jakiejs karawanie i psach, co zreszta ma obrazliwy kontekst, poniewaz krytykow nazywasz psami, mozna odniesc rowniez do sedziow. A jak ta karawan sobie chce tak jechac, to niech jedzie, tylko mowie - lepiej nie na ME i tym podobne imprezy. Nikt mu nie borni jechac, a krytykom i sedziom krytykowac i oceniac:)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2010-05-19 23:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec pisanie o jakiejs karawanie i psach, co zreszta ma obrazliwy kontekst, poniewaz krytykow nazywasz psami, mozna odniesc rowniez do sedziow.

A wiesz co to metafora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Nie spodziewam sie metafor, a jedynie zlosliwosci wyniklych z bezsilnosci, po kims, kto w tak bezczelny sposob jak Ty manipuluje txtem i wypowiedziami innych uzytkownikow forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twój wpis odnosił sie do fragmentu mojej wypowiedzi czyli był skierowany do mnie tez manipulujesz tekstem

a co do defektu to tylko jedna ze składowych oceny
Poczytaj co piszą sedziowie i zawodniy na ten temat

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-05-19 23:47:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marius Dohne - IFBB Pro

Następny temat

Mistrzostwa Europy Mężczyzn i Par w Maastricht 15-16.05.2010

WHEY premium