SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MiD29/ Czas się wziąć za "tłuszczyk"! Redukcja D:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eh, to ja w czasach kompletnej bezwiedzy dwa razy się tego podejmowałam ale to strasznie monotonne i wogóle... Mam nadzieję, że brzuch poprawi się przez miskę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
MiD29, ładna miska na pewno nie zaszkodzi Ja właściwie odkąd jestem u lejdis zmieniłam tylko miskę, a różnicę w jakości ciała widziałam. Na 12 stronie u siebie mam podsumowanie miesięczne - wszystko, co spadło, to skutek czystej michy

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieję, że brzuch poprawi się przez miskę
nie bez przyczyny mowi sie, ze brzuch robi sie w kuchni



TGU.
jak robisz z duzym ciezarem, to naprawde jest strach a i nie raz mialam tak, ze mi reka omdlata i musialam sie ratowac przed totalnym zmasakrowaniem twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ruda widziałam fotki, super, że po miesiącu takie efekty!

Dontknow Przyznam, że ćwiczenie dziwne Nie dziwię się, że można czasem twarz se zmasakrować, gorzej jak komuś krążek by wypadł ze sztangielki, bo pewnie i takie przypadki się zdarzały

Dziewczyny, jutro 4 tygodnie jak jestem z sfd, 3 razy chyba zgrzeszyłam (co zresztą opisałam), ale tak trzymałam się michy ostro i co? Ani centa zgubionego... Co jest
Czy powinnam zmienić rozkład btw? ilość kalorii? jadłospis ogólnie? Na razie na plus jest to, że ciało jest jędrniejsze choć trochę
Na dodatek od czwartku raczej zaczynam nową pracę, po 12 godzin i nie będę mogła tak często chodzić na siłkę
Nie wiem co zrobić, w sobotę na pewno zawsze sobie poćwiczę, ale w tygodniu jak uda mi się wygospodarować 1 dzień to będzie hook:'-( ale postaram się choć w środę i sobotę... To jeszcze zależy pewnie od zmiany na jaką w danym tyg pójdę.
/Dlatego czekam na propozycję co mogę robić w domu bez obciążenia, ew. 3kg hantle Skakanka...? Ah, już to wszystko sobie wyobrażam, będzie kosmos z tą pracą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
MiD, ze zmianami w diecie i z treningiem to Szefowe muszą się wypowiedzieć, a ja Ci proponuję, żebyś sobie strzeliła fotki porównawcze

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eh, wątpię, żeby coś dały zdjęcia, skoro centymetry bez zmian... Mam nadzieję, że któraś z Szefowych tu zajrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
MID od poniedziałku rób rotacje co na trzy dni Tzn 3 dni 1500kcal i dzien 1700kcal
Obetnij kalorie z tluszczu.

POdawaj wymiary nie pisz tylko, ze "nic nie spadło"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shrimp

Obli wedle życzonka
Waga : 62,5 => 62,2
Obwód w biuście : 97 => 97
Obwód pod biustem : 73(wydech) = 74(wydech), normalnie 78
Obwód talii w najwęższym miejscu :70 => 70,5
Obwód na wysokości pępka : 80 => 80
Obwód bioder : 96 => 96
Obwód uda : P56, L55 => P56, L54
Obwód łydki : 35 => 35

Szkoda, że nic nie zleciało, no, ale zawszeczuję mieśnie pod warstwą tłuszczu-czworogłowe dość mocno juz:)
A od jutra nie mogę już zacząć tej rotacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
MiD nie zniechęcaj się tak szybko. Z radami od Szefowych na pewno się zacznie coś dziać i w końcu zobaczysz centymetry na minus
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziewczyna na początku swojej drogi - porady?

Następny temat

modyfikacja diety + trening po karmieniu piersią i znacznej utracie wagi.

WHEY premium