SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mezczyzni - granice dbania o swoj wyglad

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
a mnie wystarczy zeby facet byl umyty....
nie musi byc nawet wyperfumowany bo panowie i tak ladnie pachna (feromony:)
Mierzi mnie nakladanie "odzywki" na paznokcie, manicure - wycinanie skorek itp itd
Nie robi mi roznicy czy jest owlosiony jak malpka czy wydepilowany - tzn. chyba jednak wole troche wloskow.
Kosmetyczka jak najbardziej - ale nie jako fanaberia ale w celach zdrowotnych.
Ktoregos dnia kolega na silowni naucho pyta mnie czy mam taka szminke przeciw pierzchnieciu ust i czy moge pozyczyc. Jasne ze mam. Kolega bliski, nie jakis parchaty wiec moge pozyczyc. Przynioslam mu ta szminke i mu podaje a on jakies dziwne uniki robi i scenicznym szeptem: Ewka, nie wyciagaj tego przy ludziach, nie pokazuj wszystkim... I poszedl do toalety zeby sobie usta ta szminka posmarowac....
To juz chyba przegiecie - przeciez nie stosowal jej zeby sie pokolorowac ale zeby nie miec spierzchnietych i pekajacych warg....
Ogolenie uwazam ze im mniej dziwacznych specyfikow tym lepiej.
A w ogole to facet musi smierdziec potem, ogniskiem i skorami.....
no dobra, zartuje.

Jarek Olech MISTRZEM MISTRZOW w TRÓJBOJU W 2002!!!!!

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Prawdziwy mezczyzna powinien pic,palic,glosno bekac,pierdziec,walic potem,miec zolte zeby i smierdzace skarpetki a o zalobie pod paznokciami to juz nie wspomne

"Świat jest zbyt duży aby być małym :)"

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o nieeeeee,,,tylko nie to..taki facet to brudas...ty no bez kitu..jaka panienka spojzy na takiego gostka..??? nie sadze...

s@squ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Jaka panienka ? Co pije,pali,smierdzi itd (jak wyzej)

"Boże widzisz a nie grzmisz !"

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Ehhh...niektorzy to maja problemy. Ja rozumiem model , kulrurysta czy inny narcyzo-wyczynowiec - oni powinni sie depilowac. Ale reszta??? Ostatnio kultura i moda strasznie sie zmienia. Nie to zebym patologicznie turlal sie za nia. Wrecz przeciwnie. Czasami czlowiek wije sie ze smiechu jak widzi wycackanego lalusia. Rozumiem - takie studio kosmetyczne- rozumiem wtedy ze trzeba tam isc gdy problem siega zenitu (chociarz jakby jeden z drugim dbal o higiene to takie cos nie byloby potrzebne). Eh, zniewiesciala dzisiejsza plec brzydka. Ja to chyba jestem jednak ze 20 lat do tylu. Ale za nic w swiecie nie wydepiluje nog,rak, ani moich owlosionych plecow. Zarost maly musi byc ,plus obowiazkowa brudka dluga. Spryskiwacze ciala jak najbardziej (zwazywszy na moje hobby- czesto i gesto musze to robic) i to w dodatku markowe,dobre i drogie - ale o ostrym meskim zapachu .Czasami jak przechodzi na ulicy jakis gogus to czuc od niego "delikatna won migdalow,z lekka nuta aloesu i wyciagu z ....." itp itd. Panowie -toz to juz pedalstwo. Role sie zamieniaja, kobiety twardnieja , faceci wymiekaja. Zaobserwowac to mozna na treningach walk, parenascie lat temu jak zaczynalem jako maly grzybek jeszcze to bylo moze z 2-3 kobialki na sekcje. teraz juz tak z 25% ,a w akademickich to i pol na pol bywa. Co z tego ze jest sie facetem,pisze sie swietne wiersze i pozuje sie dla jakiejs tam firmy z bielizna dla factetow. Facet ktory nie umie przypier....c zlodziejowi na ulicy, facet ktory tesciowej szafy nie przeniesie, facet ktory mowi "ojejku" gdy sie z niego smieja na ulicy, facet ktory pachnie jak kobieta, facet ktory nie umie zarobic na dom bo sie kleji (nie mowie tu rzecz jasna o pracy fizycznej,ale i intelektualnej). i facet ktory ma cere gladka jak jedwag - TO JEST ODMIENIEC, Bledne ogniwo ewolucji. Meska ciota (bez obrazy dla gejow, jestem tolerancyjny).oczyiwscie mowie o przypadkach gdy nie wymaga od niego tego praca.
A oni mowia na to - moda i styl zycia- zgadza sie - ale to juz nie jest styl zycia faceta.
A ja nadal bede palil 2 paczki dziennie, biegal na silownie, biegal na sparringi, nadal bede mial wlosy na rekach,nogach,plecach,nadal nie zetne brody, nadal nie ubiore pedalsko obcislych spodenek, ani nie zaloze plecaczka z pedalskim jednym rzemyczkiem i nadal bede pil wodke !
Nadal bede rozroznial ze dresy to tylko na silownie, a kimono do walki, nadal nie ubiore szerokich spodni i nadal bede pamietal jak sie prawidlowo wiaze krawat do pracy! Zadna kretynska moda nie zmieni mojego postepowania.
Jestem taki jaki byl moj ojciec,dziad i pradziadz. Co kobiecie dla kobiet co meskie dla mezczyzn!

ps. Nie po to przez 14 lat utwardzalem kosci piesci i stop by teraz jakis lalus mi je w salonie recreativo wygladzal.

Autor textu prosi by nie odberiac go jako meska szowinistyczna swinie,na ktora wlasnie wyszedl.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.

Zmieniony przez - Ronowicz w dniu 2002-12-16 03:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm...no ba...a czy ty chciałbys taka smierdzaca, palaca, pijaca panienke..??? hehe watpie w to

s@squ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Ronowicz, lap soga za SWOJ wlasny NONKONFORMISTYCZNY punkt widzenia .

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Ja rowniez uwazam ze w naszych czasach jest promowana feminizacja mezczyzn, glownie ma to miejsce w telewizji i reklamach. Co wiecej zauwaza sie wplyw maskulinizacji wsrod kobiet,zamiana rol ?

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Ronowicz
wszystko fajnie i Cie rozumiem
ale nei jestes taki jak Twoj Ojciec Dziad i Pradziad - chocby z tej prostej przyczyny ze nie sadze by oni biegaliwszyscy na silownie.
Masz tel. komorkowy?? A oni nie mieli.
Masz samochod?? A oni??
Te drobiazgi zmieniaja czlowieka - zmienia nas swiat w ktorym zyjemy. Zmieniaja nas w pewien sposob "te pedaly" o ktorych mowisz.
Natomiast co do caloksztaltu wypowiedzi to sie zgadzam w zupelnosci :)

Jarek Olech MISTRZEM MISTRZOW w TRÓJBOJU W 2002!!!!!

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
sasetqa_ a kto tu mowil o smierdzeniu? Higiena przedewszytkim.Ale higiena- nie wybieg dla modeli.

Veroba- chodzilo o punkt widzenia swiata .

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o jakąś dobrą dietę

Następny temat

zupki chinskie

WHEY premium