SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o jakąś dobrą dietę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć! Jestem tutaj pierwszy raz i nie mam pojęcia o kulturystyce, więc pewnie się trochę zbłaźnię, ale potrzebuję małej rady. Wiem, ze są tu ludzie, którzy wiedzą conieco o zdrowym odzywianiu. Jestem bardzo chuda i wyglądam z tym trochę jak patyk. Przy wzroście 164cm ważę 40-41kg. Chciałabym wyrzeźbić nieco sylwetkę, ale zarazem nie przytyć. Panicznie boję się tłuszczu, więc dieta opierająca się na nim w moim przypadku się nie nadaje. Jeśli możecie, poradźcie mi jak powinien wyglądać mój jadłospis i jakie ćwiczenia byłyby dla mnie najodpowiedniejsze. Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
"Jestem bardzo chuda i wyglądam z tym trochę jak patyk. Przy wzroście 164cm ważę 40-41kg. Chciałabym wyrzeźbić nieco sylwetkę, ale zarazem nie przytyć."
Nie rozumiem. Jestes chuda jak patyk-sama tak o sobie mowisz, a z drugiej strony nie chcesz przytyc?

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też tego nie rozumiem. Kiedy nawet pomyślę sobie, ze przydałoby się przytyć i próbuję trochę więcej jeść, to zaraz widzę siebie jako worek smalcu i wszystko zaczyna się od początku. Nie potrafię prawidłowo zbilansować sobie diety. Całymi dniami mogę jeść tylko owoce i wypróbowane produkty, od których wiem, że nie przytyję. To jest chore, ale tak jest. Widzę się jakby w krzywym zwierciadle. Do niedawna sądziłam, że jestem za gruba! Az zobaczyłam moje tegoroczne zdjęcia z wakacji. Istny szkielet!

Trochę źle to przedtem ujęłam. Mogę przytyć, ale zeby jakoś z tym wyglądać. Żeby poprostu nie rozrosnąć się do poziomu kontenera na śmieci. Wiem, że trudno wam to zrozumieć - wkońcu jesteście facetami. Ale pomóżcie! Powiedzcie w jakich produktach jest dużo białka, bo chyba tego mi potrzeba. I spróbujcie popatrzeć na to z mojej strony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Probuj jesc pelnowartosciowe produkty zbozowe typu platki owsiane, ryz, kasza gryczana, makaron razowy, itp. Natomiast jesli chodzi o bialko to nie zapominaj o chudym miesie, wedlinach, rybie, drobiu i nabiale. Nie wiadomo czy cwiczysz czy nie, ale i tak postaraj sie spozywac 5 posilkow dziennie-moga byc sredniej wielkosci wlasnie oparte na tych produktach. Jesli po owocach nie lapiesz tluszczu to po takich posilkach tymbardziej (owoce zawieraja cukry proste). Powodzenia

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie...jak to jest z tymi cukrami prostymi? I jeśli mógłbyś, to napisz w jakichproduktach znajdują się cukry złożone i czemu to słuzy. Będę ci za to bardzo wdzięczna:) I tak juz dużo mi pomogłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Juz je wymienilem-sa to m.in. pelnowartosciowe produkty zbozowe-platki owsiane,ryz,kasza,makaron razowy oraz np. ziemniaki

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Zmieniony przez - norton w dniu 2002-08-05 15:48:36

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
W skrocie ww zlozone dzieki swoim zlozonym wiazaniom dostarczaja energii organizmowi przez dluzszy czas-dluzej mozesz czerpac z nich energie w przeciwienstwie do ww prostych, ktore musisz dostarczyc glownie po wysilku by szybko uzupelnic zapasy glikogenu. BTW ile Ty masz lat?

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Zmieniony przez - norton w dniu 2002-08-05 15:56:24

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
norton no wiesz. jak mozesz sie o to pytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze cię to zdziwi, ale dopiero 16 i już TAKIE PROBLEMY!!!
A z tym jedzeniem to jest chyba tak, że mam poprostu zmniejszony żołądek i zarazem mało pojemny. Niewiele się w nim mieści...Ale dzisiaj zaczęłam dietę. Bo, jak to mówi mój brat:) - trzeba jeść i rosnąć w siłę:) Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
Hej Jeżynko nie wiem jak wygląda twoje dotychczasowe menu,jeśli nie boisz się zaryzykować to proponuje oprócz wyżej wymienionych (przez Nortona) węglowodanów, spożywać produkty mączne np. knedle z owocami, pierogi, kopytka itp. do tego zawsze białko (może być szejk proteinowy) na tym powinnaś skoczyć na masie(niestety może to być także tkanka tłuszczowa) powiem Ci tylko jako facet;) że mężczyźni lubią teraz proporcjonalnie zbudowane trochę masywniejsze ciałka a na szkielety nie mogą patrzyć, więc sama zdecyduj czy warto ja jestem na tak.......:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Rozek, kazdy ma inny gust, ja na takie co maja 40pare kilo tez moge patrzec i nie przeszkadza to mi w dluzszych i "glebszych" znajomosciach. A to, ze kobieta w pozniejszym okresie powinna miec bardziej kobiece ksztalty to jest normalka, ale w przypadku checi do jedzenia to nie jest az takie trudne do osiagniecia

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta cud

Następny temat

Mezczyzni - granice dbania o swoj wyglad

WHEY premium