SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka na pierwszy cykl w zyciu dobrze?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie w 100% z NecropostemLepiej nie zadawaj juz pytan na forum

FRANCO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3433
dzieki zizi

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 142
JA sie pytałęm czy po 100 tab. metki będę miał mniejsze jadra a niektórzy pisali że znikną czy inne rzeczy . Ale nikt mi nieodpowiedział na moje pytanie.I czy ktoś doświadczony może mi odpowiedzieć ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3433
boom powiem ci tak , potrafie zrozumiec glupote - nie kazdy jest geniuszem , ale nienawidze prymitywnej glupoty , a ty jestes mistrzem , wiesz lepiej nie odzywaj sie juz prostaczku , skoro pisalem ci , ze to ze moga zniknac w najgorszym razie to jest odpowiedz , a nie docinka i ze masz przeprosic i sprawdzic co to ginekomastia , a ty dalej , wiesz , grasz kozaka przed ludzmi co odpowiedzieli na twoje pytanie , a od takich co pier.....dola to morzesz nazywac swoich kolegow z proletariatu osiedlowego bo widze , ze zbyt prymitywny jestes na rozmowe o metce ani o czyms konkretniejszym , wiec radze ci zastanowic sie nad baleronem




kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2355
siemank0o ja 5 miesiecy temu skonczylem swoj cykl na mecie ruskiej (200) poszlo mi 14 kilo i zostalo wtym momecie 10kg jestem zadowolony bradzo bo cwicze a waga sie trzyma i nie jest to tluszcz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 142
I co zmniejszyły ci sie jądra ???
bo niemoge sie dowiedzieć bo kazdy zamiast odpowiedzieć to robi głupie docinki !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2355
Hmm ludzie nie lubie takich co nie sprubowali a sie wypowiadaj ze jaj maleja i wogole a fakt jest faktem ze na 20 moich znajomych nikomu jaja nie zmalaly ani nie dostali ginekomasti a nie byly to cykle po 200 mety tylko duzo duzo wieksze, i najgorsze jest to na forum ze facet mowi ci nie bierz tego bo i tu rozne wypowiedzi typu z***ie ci watrobe strasznie bedziesz mial jaja jak u mrowki no cos w tym stylu a sam ma tylko wiedze ksiazkowa i tak naprawde gowno o tym wie. Albo doradza ci facet ktory nie przekroczyl 34 w bicepsie przeciez to smieszne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Jeszcze raz ktos tu przeklnie albo zacznie ublizac i ma szlaban.
Napiszcie jeszcze raz o co wam chodzi to odpowiem, ale bez kilometrowych postow prosze.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 142
Dzięki Krystiano za odpowiedz bo tylko ty mi odpowiedziałeś na moje pytanie.Jeśłi możesz mi doradzić to jaka jest nazwa leku ziołowego na wątrobe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Sylimarol fotre, min 300mg dziennie podzielone na 3 dawki.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca z czym..?

Następny temat

co na 2gi cykl

WHEY premium