SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka i metka na pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
A wiec mam 22 lata , staz na silowni ok pol roku ,do tego pracuje fizycznie od 2 lat ale to chyba nie ma znaczenia , jak do tej pory zazywalem i zażywam odzywki typu creatynka , gainery , amino kwasy , dibenkozy , zakupilem sobie juz metke 100 (polska) i omke 10 teraz pytanie do was jak to wziasc zeby bylo najskuteczniej i zeby byly najwieksze efekty .Slyszalem ze najpierw 5 omo konczac zaczac mete i na koniec znowu omo co o tym sadzicie ? I jakie tabletki na odblok , czy oslonki przed szkodliwym dzialaniem mety . Z Gory dzieki .

Kto pyta nie bladzi

pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
o ciul. taka dieta? jesli po tym masz chocby te 74kg, to masz bardzo wolna przemiane. odstaw gaina, to spadnie ci ta opuchlizna zdobyta na tym cukierku. zacznij jesc mieso, to polecisz elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kto pyta nie bladzi"

Kto czyta ten wie


Zmieniony przez - barano90 w dniu 2010-01-21 11:25:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
1. WIEK:22
2. WAGA:70
3. WZROST:184
4. WYMIARY:
-biceps:34
-klatka:95
-udo:54
-talia:83
5. STAŻ NA SIŁOWNI:6 mies
6. DIETA:ryz z mleczkiem lub tunczykiem + mass gain hi tech z mlekiem
-białko: 65 g
-węglowodany:152g
-tłuszcz:33g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:zadnych
8. TRENING: 3 dn / tydz
9. CEL CYKLU:nabycie masy miesniowej i suchej masy , sily
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:brak
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): umiarkowana
13. STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:75
-martwy ciąg:nie wiem
-przysiad: nie wiem

pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omo nie dla ciebie każdy tutaj ci tak powie, jak już chcesz tak bardzo koksu to jestem ze metą solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nawet meta solo to tragiczny pomysł przy niecałym gramie białka na kg wagi, koleś ma konkretną niedowagę i je jak anorektyczka więc niech o koksach nie myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2914
z taką dietą to możesz redukcje zrobić co najwyżej. Białka, WW i tłuszczy to powinno być co najmniej dwa razy tyle. Szczególnie białka i tłuszczy jak chcesz suchej masy.

--- VIDE CUL FIDE ---

-- No Pain No Gain --

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie wpisał tam sam nie wie co bo to mój pies chyba więcej zje na dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
i pewnie dlatego Twoj pies nie ma takiej niedowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
ja tylko napisalem co jem po silowni i zawartosc subst. odzywczych w odzywce , a przez dzien to nie mam pojecia ile jest tego w posilkach

pozdro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DecaDurabolin

Następny temat

METKA A ŁYSIENIE

Wiecej