SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka i tłuszcz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Od jutra chce zacząć cykl z 100 tab. rusiej metki. Postanowiłem brać tak jak niektórzy mi radzili 3 tabletki dziennie.
Ale nie w tym rzecz.
Nie chece przybrać tłuszczu w czasie tego cyklu. Co mi radzice?
Aeroby, bieganie, rowerek? A jeśli tak to ile razy w tygodniu i jak długo, żeby były przrosty mięśni przy minimalnym tłuszczyku.

Do Gochana:
Napisałeś, że Cie rzeźba poprawiła po którymś tam cyklu metki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
W takim przypadku mówiąc wysokobiałkowa mam na myśli minimum 2,5gbiałka\kg wagi ciała(mogą być 3) i ok. 3-4g węgla\kg.
Nie ograniczaj płynów - pij dużo to ważne. Uzupełniaj dietę suplementami białkowymi, aminokwasami i multiwitaminą.
Pozdrawiam



Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Moim zdaniem musisz trzymać ścisłą dietę jesli nie chcesz wyglądać jak zawodnik sumo

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
wlasnie, dieta przede wszystkim (wysokobialkowa)
podczas cyklu trzeba duzo jesc, ale nie oznacza to ze masz sie napychac byle czym, skoncetruj sie na bialku drobiowego pochodzenia, i na wegl. zlozonych, prostych unikaj za wszelka cene jesli nie chcesz sie otluszczyc

jesli chcesz robic podczas cyklu aeroby to mysle ze 2-3 razy w tyg bedzie spoko

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A można metke połączyć z clenbuterolem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Ja nigdy nie słyszałem o takim łączeniu i raczej sam bym tego nie robił.
Ja dzielę środki na te robiące mssę i te robiące rzeżbę.
Metka to środek robiący masę więc zamiast clena wziąłbym cos innego, np. deke albo propionicum.
Wydaje mi się że stosowanie jednego i drugiego to nie najlepszy pomysł.
Ale mogę się mylić, nie miałem za dużo do czynienia z clenem. Wiem tylko jakie daje efekty po moich kumplach.

Pozdrawiam.

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4267
Witam.Nie rozumiem po co ci przy takich wymiarach jeszcze metka i po co wogóle metka.Przecież to najgorsze tablety jakie moga byc.Masz bardzo dobre warunki jak widać więc po co sie jeszcze truć.Albo kup coś droższego w strzałach oczywiście nie omki,albo wogóle odrzuć SAA i zainwestuj w dobrą odżywke białkową + thermr pro albo ultra ripped wtedy zrobisz ładną rzezbe.Pozdrawiam

Capoeira i siłownia to dwie najleprze rzeczy na świecie.

"The spirit of thai boxing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
malandro:
Tak sie tylko wydaje! Zawsze jest mało. Ja bede mial 48 w bicu to mi styknie. A bez sterydów ty mi sie nie wydaje zebym doszedł!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herkules13 napisz mi jake efekty mieli ci twoi kumple po clenbuterolu?
Ile stosowali i jaki?
Bo myślałem o nabyciu chinskiego tab. 0,04 - podobno mocniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
A ja go rozumiem do 43-44 w lapie a nawet wiecej idzie dojsc naturalnie a pozniej wlasnie trzeba sie wspomoc

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Słuchaj Lukii, z tego co wiem to clenbuterol podnosi temperaturę ciała a co za tym idzie wyżuca z ciebie wodę i spala tłuszcz. Moi kumple brali go do wyrzeźbienia i powiem ci że dawał niezłe efekty. Ale ty chyba chcesz więcej masy więc niewiem czy powinieneś brać cleme. Załatw sobie coś w strzałach np. dekę, laurabolin i do tego troche teścia, najlepiej propionat. To dużo lepsze niż metka i to do tego ruska.

Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytałem sie o clena, bo chce go grać po cyklu metki!.Chce sie dowiedziec czy on naprawde działa!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DNP

Następny temat

Co dla chudego kolesia (duzo hajsu do przeznaczenia)

WHEY premium