SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka czy nie metka2222

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam do wasd kilka pytań
1)dlaczego wiara bierze tyle tabletek metaabolu podobo arnold schwarzeeger
brał tylko 1 tabletke mety i też rósł

2)czy ktoś z skłonnościami do tycia moze brac metanabol polski po 1 tabletce dzienie
bo jak wycodzi ze jak masz wieksze mięsie to masz szybsza przemiae materi i powinno sie schunąc oczywiście z odpowiednią dieta dla endomorfika wiecej białka mniej weglowodanów i akimiś aerobami(kaakarstwo tenis koszykówka ping pong) czy dobrze myśle


za kapturem panny sznurem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
poczytaj troche w dziale na temat metki a dowiesz sie ciekawych rzeczy
po 1 tabletce dziennie nie ma sęsu brać , bo co to da .
POZDRAWIAM !!


PWB

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnold mowi ze dla kolosa wazacego 100kg to trzeba 3 tab mety a ja waze tyle i od 3 to teraz bym nawet nie wchodzil.ale sluchajcie arnolda i jedzcie metke przez 100 dni po 1 tab.beaahaaahahaha

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam znajomego 110 kg i bierze ruska mete po tableteczce dziennie i jak twierdzi ma przyrosty (pewnie że w ciągu miesiąca nie przybywa mu 15 kg)niewielkie ale trwale. Robi takie cykle po 30 dni i 30 dni przerwy. To tyle. Kiedys na temat Anavaru (wiem ze to nie to samo) posał Greg Zulak (czy jak tam sie to nazwisko pisze) opoisywał tez kolesia który brał po tabletce dzienie przez 100 dni i uzyskał ładne trwałe choc oczywiście nie ogromne przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko oki ale to bardziej chyba niszczy batrobe !!!!!!!!

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no w jakim stanie ona ma wątrobe to nawet niechce wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Byla kiedys dyskusja na temat takiego dawkowania metanabolu:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=13432&forum_id=14&Topic_Title=&forum_title=Doping

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
arnold bral 1 tabl. dziennie dianabolu jak zaczynal cwiczyc pozniej skoczyl na 2 tabl. ale najpierw poszedl do lekarza czy mu nie zaszkodzi ,
dlatego pytal sie czy mu nie zaszkodzi bo on bral mietka bez przerwy on nie mial cyklow miesiecznych czy tam 6 tygodniowych . dlatego wyglada teraz jak wyglada .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A wyglada za***iscie.

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrost!!!!!!

Następny temat

metanabol + clenbuterol - ustawienie cyklu itp.

WHEY premium