SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka,ruska

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
Witam mam zakupione 100tabsow ruskiej. Będzie to mój pierwszy cykl na "koksie"

wiek-18lat
staż-4lata
wymiary-biceps 41
klata-116
wzrost- 182

3 lata trenowałem rekreacyjnie. Ostatni rok zrobiłem 2 cykle na kreatynie oraz jeden na Cell pumpe.

posiadam

Metke ruską 100
osłonkę na wątrobę
białko oraz węglowodany z Olimpu
diety stosunkowej nie mam. Jem co 3 h i co ważne zdrowo. Słodycze bardzo rzadko.

mam kilka pytań...jako że to będzie mój "1 raz" :P pytam was o rady... ile tabsów brać dziennie, czy będę mieć jakieś skutki uboczne-jak tak to jakie są te główne. i co najważniejsze....jeżeli zacznę np cykl jutro a w miedzy czasie mam urodziny czy istnienie możliwość wypica kilku piw? na ogół nie pije ale no wypadało by... oczywiście bardzo dobra masówka przed , w trakcie i po.....

:)

pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
Jesli chodzi o 100metki to w 90% odblok nie jest konieczny, pisze w 90% bo znam sporo osób z taką przeszloscia ze jak zaczynali to okolo 100metki metanabolu, i odbloku nikt nie robil i wszystko ma sie ku miejscu, a te 10% to nie wiem? moze ktos ma taki organizm ze potrzebuje ale osobiscie sie nie spotkałem

milczex czego pit bull łamie regulamin działu? sorry ale nawet go nie czytałem

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
4 tab dziennie , zawsze po posilku . jak bierzesz metke to nie pij!dokup jeszcze 100metki .

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3654
sorry ale 6 przeczytanych artykułow to troche mało! wszystko na forum znajdziesz! troche inicjatywy młody! czytac czytac czytac!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
a mozesz mi powiedziec po co mu nastepne 100 tabsow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
100 tab to malo a 200 na poczatek nie zaszkodzi

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
na następny cykl na pierwszy cykl 100 metki ci starczy bierz 15 mg dziennie podzielone na 3 porcje rano południe i po południu zawsze po posiłku razem z osłonkami odblok nie jest konieczny pilnuj michy i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
a odnośnie jeszcze tych urodzin, 18 :) tylko raz w życiu :) nie byłoby tak że na zgona......3 piwka i już....potem od razu białeczko. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
sorry że post pod postem ale nie widzę opcji edytuj:) -jeżeli taka jest:)

odnośnie skutków

nie mam tendencji do łysienia, młodzieńczy trądzik mi minął 2 lata temu, organizm, wybiegany, wymoczony w baseniku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
3 dziennie ci starcza ewentualnie tak w 2tygodniu jak bedziesz widzialem znikome efekty to podbij do 4 masz w zasadzie elegancki zestaw do metki niech wielkosc bedzie z toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
w 2tyg dopiero poczuje porzadny efekt


edycja - ikona olowka nad wypowiedzia

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
a właśnie co z Tym odblokiem? trzeba czy nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren oma i winko co o tym sadzicie??

Następny temat

jakie winko

WHEY premium