SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol i konkretne pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94953 Napisanych postów 364938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670523
napisałem ci wszystko jasno i wyraźnie,skoro potem zacząłeś pisać pierdoły chłopki podłapali i trochę sobie pożartowali.trochę uśmiechu na co dzieńto co masz na allegro to się do kosza nadaje i nie ma nic wspólnego z metką,poczytaj trochę forum i wszystko załapiesz.Poza tym masz wszechobecne google wpisz tam metanabol i poczytaj.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
"NIE SILNYM JEST TEN KTO WYGRYWA Z SŁABSZYMI ALE POMAGA IM DOJŚĆ DO CELU" - idealne hasło do nowej reklamy najlepszego zestawu na masę:


startuje od poniedziałku, za 8 tyg zdam relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
Lodzianin myślałem że jesteś normalny - a że nie chcesz pomóc jak reszta " emo " z tego forum to wasza sprawa , każdy gra kozaka , bo jest fikcyjny niech tak prywatnie się pośmieje !!! POLSKA KIBOLSKA RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO NIE FORUM TO ZBIÓR LUDZI KTÓRZY ROBIĄ SOBIE JAJA Z LUDZI I TYLE............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9070 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700001
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94953 Napisanych postów 364938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670523
przecież ci rozpisałem cykl,jesli bys sie zdecydował na metanabol jasno i przejrzyście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
BANAN Rozwaliłeś mnie do końca tą fotą....ale pocisk buahaha. A Ty Maniszu wielki kibicu weź się lepiej za ćwiczenie umysłu a nie ciała bo widać po tych tekstach pseudokibicowskich i twoich pytaniach jaki masz iloraz inteligencji, więc daj sobie spokój z SAA bo sobie krzywde zrobisz. Weź się za naukę lepiej bo widać że na tą chwile to BĘDĄ Z CIEBIE LUDZIE.........się śmiać :)

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
flex1976
Już napewno gotuje parówki


No przecież odblok musi być zaplanowany na początku cyklu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
flex1976
no Ty już zrobiłeś niezłą reklamę


Nadaje sie do polsatu.. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20082
"asinus asinorum"tylko tyle można powiedzieć o autorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Banan
"NIE SILNYM JEST TEN KTO WYGRYWA Z SŁABSZYMI ALE POMAGA IM DOJŚĆ DO CELU" - idealne hasło do nowej reklamy najlepszego zestawu na masę:


startuje od poniedziałku, za 8 tyg zdam relacje




Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dlugie krótkie estry

Następny temat

Odblok + wyniki badań.

forma lato