SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta + Muscle Test

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
siemka ;)
mam przed sobą takie produkty jak metanabol (10mg) i Muscle Test (PH Burneiki) chce to razem szamać :D
tak wiem że trzeba wcinać osłonki :) akurat to wcinam praktynie codziennie bo lepiej się po prostu czuje (osłonki typu: Verdin, Esentiale Forte, Syrimarol), suple takie jak BCAA, Białko są i będą :)
teraz pytanie główne jak to szamać razem?
ile tygodni cyklu ?
jak rozłożyć dawki ? (ile dziennie metki ?, i czy PH brać jak zalecają?)

Ankieta:
wiek 20 lat
waga 82
wzrost 171
staż 4 lata
SAA - nigdy
Prohormony - raz ale nie udany cykl ze względy na przeziębienie
dieta B/W/T : 2,8/3/1,5

Chłopaki nie chce odpowiedzi typu : nie masz pojęcia nie bierz się za to, masz 20 lat ćwicz na sucho, wątroba padnie...
pytanie jest i chce na to pytanie odpowiedzi :)
pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Chcesz połączyć 2 metylowe środki co jest kompletną głupotą... Zrób jak wyżej już ktoś napisał 2 cykle osobno, jeden na mecie drugi na mt i będzie git ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
ankieta,po co ci MT ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Ankieta:
wiek 20 lat
waga 82
wzrost 171
staż 4 lata
SAA - nigdy
Prohormony - raz ale nie udany cykl ze względy na przeziębienie
dieta B/W/T : 2,8/3/1,5
typ budowy ciała : endomorf
body fat : 13 % (mierzone miernikiem)
Wycisk klata : 135 kg x 2
wycisk nogi : tu maxa nie robie
barki : 95x2
MC : 165
nie wiem czy o to chodzi jestem tu nowy :)
Po co MT ? bo leży już od zimy nietykany :)
widziałęm efekt po samym MT i że tak powiem siła kumplowi poszła, masa też ale bardziej sucha masa nic go nie zalało nawet po cyklu się do teraz trzyma
jeszcze raz MT mam od zimy, metke 200tabs(10mg) dostałem tak samo... chce to wszamać i tyle na temat :)
oczywiście CLOMID, i PCT Monster (burneiki) mam na odblok :)
wiec pomożecie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
sylimarol nie nadaje się do sołonki do metki,tak więc go nie bierz na temat MT ci nic nie powiem bo omijam ph szerokim łukiem,sprzedaj komuś to MT i zrób 8 tygodniowy cykl na mecie solo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
hmm....napisałem przecież w pierwszym poście że interesuje mnie tylko jak to połączyć i w jakich dawkach :)
lodzianin1 i tak dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
bez sensu to połączenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
czemu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1155
jak PH chcesz konkret pierwszy cyklu to 8 tyg epi z DRAGONA
masz pewne , dobre ph , do tego walisz osłonki, na odlbok booster tescia , dorzucasz animal flexa już 2 tyg przed rozpoczeciem cyklu ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
chłopaki pisałem w pierwszym poście co mam i ile :) nie chce kupować...
a u mnie jechali chłopaki na epi nawet 12 tygodni i szału nie było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1155
to źle jechali , bez miski i diety, albo na jakimś faku, osobiscie żarłem 8 tyg epi i wyebało z butów , oczywiscie przy diecie i ciezkich treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
noo możliwe ze nie mieli dobrego towaru, diete to akurat chłopy mają ;)
too jak wracamy do PYTANIA GŁÓWNEGO ? bo chce się wkońcu dowiedzieć co i jak :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Prop ,bold ,Vino / cypio

Następny temat

Rospisanie cyklu

WHEY premium