SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - Muscle Test

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 936

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

75

Wzrost

175

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

110

Obwód uda

56

Obwód talii

87

Staż na siłowni

1 rok (scisłej nienagannej diety to i treningów 5-6 w tyg) - wcześniej nie licze bobyła zabawa.

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Aktualnie redukcja 2200kcal (275W ,170B ,50T)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Nigdy

Opisz swój plan treningowy

4 dni trening siłowy i 2 dni same intensywne cardio (góra siła ,dół siła ,HIIT ,push day hipertrofia ,pull day hipertrofia ,HIIT)

Cel cyklu

W moim przypadku jest cel zredukowania tłuszczu do ok. 10% ,ale dodatkowy bodziec spowoduje iż moje sylwetka i tak nabierze kształtów mimo ujemnego bilasnu kalorycznego.

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endomorfik

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka (3x 100kg) Martwy (3x100kg) Przysiad (3x 90kg)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1141
Witam serdecznie,

Poszukując coś na temat tego PH nie znalazłem praktycznie nic sensownego na temat tego produktu oprócz obiektywnych ocen gimbów. Tak więc zabrałem się za poszukiwanie po składzie ów ph ,m.in.

Epistanol -

https://www.sfd.pl/Prohormony__pierwszy_cykl_-t705498.html

O Demitazynie niestety na forum nic nie znalazłem ,a na innych stronach jakieś mity i pierdoły z zeszłego wieku.

Moje pytanie jest proste i rzeczowe. Nie przebywając nigdy żadnego cyklu SAA ani PH jest jakikolwiek sens brania ów prohormonu - chodzi mi o spowolnienie produkcji hormonów naturalnie po odbytym cyklu (mam na myśli iż nie zamierzam w przyszłości robić cyklów jeden za drugim aby przybrać lub zredukować). Co do potrzebnych informacji zamieszczam ankiete.

Na koniec chciałbym dodać iż nie chce abyście proponowali mi jakieś inne substancje tylko wypowiedzieli się tylko i wyłącznie na temat.

Z góry dziękuję za wypowiedź.

Zmieniony przez - celprzyrost w dniu 2014-03-23 16:43:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Hmm Muscle Test jest mocny jak na pierwszy raz nie warto go brac na pierwszy kontakt tyle ode mnie pomysl nad zdrowiem i wybierz cos innego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364348 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668876
MT to badziew,weź coś z saa i nie baw się w ph

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Z ankiety wynika ze chcesz zredukowac wiec zamiast tego MT kup lepiej Clena +t3 i bd o wiele lepiej :) i zdrowiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1141
Czytając opinie na temat wielu ph widzę ,że jest rzesza antyfanów tych środków ze względu na toksyczność i koszt przełożony na efekt ,ale są łatwiej dostępne. Dzięki za opinie na temat MT - wezmę pod uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
jak wyzej koledzy podali zrezygnuj z PH tym bardziej srodek ktory podales jest mocny. Nalykasz sie PH i bedziesz mial dziwne saidy

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1141
wiem i dzięki za odpowiedzi na ten temat ,jak już to saa.

Zmieniony przez - celprzyrost w dniu 2014-03-24 21:42:47

Zmieniony przez - celprzyrost w dniu 2014-03-24 21:43:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory plan lepszy ?

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium