...
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Najlepszy zawodnik: FRANKOWSKI
Najgorszy zawodnik: KOSOWSKI
Dziwi mnie troche ten Janas. Kosowski to chyba jakaś rodzina bo ciągle na niego stawia, a sam mówi że jak ktoś nie będzie miał miejsca w swojej drużynie to nie będzie grał. No a jakby na to nie patrzeć to Kosowski nie łapie się nawet na rezerwe. Kosowski w Romie czy też w Lazio

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
Pierwsza połowa fajnie - oby Franek taką formę uytrzymał do meczu z Panathinaikosem, ale druga - szkoda słów - jakby sobie Polacy odpuścili - gralismy jak Azerbejdżan w drugiej połowie :P
...
Mie tam się Kosowskiego gra podoba ten pęd, przebojowość, odwaga, szkoda że nie gra w Kaiseislautern, bo widać że nie czuje piłki i ma poważne braki kondycyjne
Chociaż w kadże mam nadzieje że w końcu na prawej pomocy ugruntuje się pozycja Smolarka.

...
Smolarek by się przydał

...
gokuson TEAM SFD Administrator
Kosowski jak jest w formie, to na prawde wiele wnosi do reprezentacji... ale nadal mi sie wydaje, ze facet zbyt malo pomaga w defensywie.

Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Z taką grą możemy miec mały horror we wrzesniu, nie mówiąc już nic o Anglii...

Mam nadzieje ze sie rozkrącą- w sumie dla wiekszosci to początek sezonu.

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Serbia pojechana to tym bardziej Austria czy też Walia . Anglia to inny rozdział

Yakubu86

...
Reprezentacja Polski w finale rozgrywanego w Kijowie Memoriału Walerego Łobanowskiego zmierzy się w środę z drużyną Izraela, której piłkarze lepiej niż gospodarze wykonywali rzuty karne.

W wieczornym spotkaniu gospodarze turnieju, Ukraińcy, sprawili zawód swoim kibicom. Nie sprostali drużynie Izraela i zagrają w meczu o 3. miejsce.

Spotkanie w regulaminowym czasie gry zakończyło się bezbramkowym remisem. Regulamin turnieju nie przewidywał w meczach półfinałowych dogrywki, więc piłkarze przystąpili do egzekwowania rzutów karnych, w których skuteczniejsi byli reprezentacji Izraela i wygrali 5:3.