Memoriał Walerego Łobanowskiego

Ilość wyświetleń tematu: 6643

...
Piewwszy gol dla Erminho :
Sobolewski odbiera piłke w środku boiska Djordjevicowi podciąga z nią pare metrów i zagrywa na prawo w pole karne do Kosowskiego. Kamil wycofuje piłke do Sobolewskiego a ten uderza piłke nieczysto i piłka trafia do Frankowskiego który z metrów strzela do bramki przy asyście obrońcy.

...
Rasiak gra dobrze i bym go nie zmieniał. Kosowski gra dobrze i jest aktywny. Najlepszy w pierwszej połowie był Sobolewski.

...
Dzieki body

...
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet niezłą mamy drugą drużyne %). Boje sie pomyśleć, co by sie działo, gdyby od pierwszych minut grał Kłos, Krzynówek, Smolarek, Szymkowiak i Żurawski. Mamy obecnie naprawdę super kadre.
...
No, nasza kadra nie jest w sumie taka zla %)

...
58 min. - gol dla Serbów!!! Przewaga naszych rywali była w ostatnich minutach wręcz miażdżąca! W końcu piłka znalazła się w siatce bramki strzeżonej przez Kowalewskiego; po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skuteczną "główką" popisał się Vidic; Polska - Serbia i Czarnogóra 3:2!!!

...
nie rozumiem zmian jakich dokonał Janas, szczęśliwa ale zawsze wygrana, druga połowa to porażka

Czas nas zmienia...

...
Pierwsza połowa bardzo dobra natomiast druga słaba.
Pasowało by ocenić chłopaków(skala 1-10)
Wojciech Kowalewski 8 Nie ma Dudka ale jest Kowalewski. Jak trzeba było to pokazał co umi
Marcin Baszczyński 7 Dobrze się włączał w akcje ofensywne, defensywa też nie najgorzej
Jacek Bąk 6 Widać że Jacek nie grał ostatnio
Mariusz Jop 7 Pierwsza połowa przeciętna natomiast druga dobra widać że będzie się liczył przy ustalaniu jedynastki. Jako jeden z nielicznych zaprezentował się lepiej w drugiej połowie
Dariusz Dudka 7 Bardzo dobry mecz, nie ma się co bać o lewą obrone nadodatek wywalczył karnego
Damian Gorawski 6 Słaby mecz, brakuje mu ogrania kontuzja zrobiła jednak swoje
Radosław Sobolewski 7 Bardzo dobra pierwsza połowa natomiast w drugiej niewidoczny mimo to 7
Mariusz Lewandowski 7 Dośc dobre spotkanie jednak wystarczy jeden defensywny pomocnik a wydaje mi się że cieżko mu będzie wygrać ze Sobolewskim
Kamil Kosowski 6 Pierwsza połowa dobra druga bardzo słaba. Zastanawiam się czy 6 to nie za wysoka ocena. W drugiej połowce ledwo co biegał często się przewracał

Jacek Bąk 6 bez błędów i bez rewelacji, Jop zagrał lepiej
Mariusz Jop 8 gdyby nie on zapewne przegralibyśmy to spotkanie, jego interwencje nie raz uchroniły polaków od straty bramki.
Dariusz Dudka 7 Dobrze w ofensywie, słabo w defensywie, co rusz akcja szła jego lewą stroną w II połowie
Damian Gorawski 7 aktywny, choć nie w swojej optymalnej formie.
Radosław Sobolewski 8 barzdo dobry w odbiorze, bardzo duży udział przy bramce Frankowskiego
Mariusz Lewandowski 6 Nie najlepszy mecz, z resztą jak zwykle w kadrze.
Kamil Kosowski 7 Aktywny, uczestniczył przy pierwszej bramce dla polaków, w drugiej połowie wyszły braki kondycyjne...no cóż jak się nie gra w klubie
Tomasz Frankowski 9 - asysta, 2 bramki, zrobił to co do czego nas przyzwyczaił.
Grzegorz Rasiak 7 piękna bramka, ogólnie w miare dobry występ

rezerwowi:
Sebastian Przyrowski 5 - poważny błąd, ogromnie zdenerwowany, wiem że jest to znakomity bramkarz ale...
Tomasz Kłos 6 w miare pewny, nie widoczny, gorszy od Jopa, ale zasłurzenie powinien mieć pewne miejsce w bloku defensywnym
Michał Żewłakow - za krótko
Sebastian Mila 6 za długo holuje piłke, ale aktywny, pokazywał się do piłki...nieźle
Tomasz Rząsa 6 nie dał się zauważyć
Maciej Żurawski 7 świetne podania otwierające droge do bramkiGrał krótko ale pokazał że potrafi dobrze dograć