SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maya S / Trochę Inny Dziennik / etap 2/ start str. 12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
No nie powiem trening ciekawy. Jak się nieco odleszcze to pozwól, że zgapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Bamf, Yosia – dzięki za ciepłe słowa
Inga – a proszę Cię bardzo, zgapiaj, tylko tak przed samym weekendem, jakoś do szkoły dojść musisz

---------------------------------------------------------------------

Środa, 4.04, DZIEŃ 31

Dieta:
125B / 132T / 19W, 1759kcal

Trening:
DNT
----------------------------------------------------------------------

Czwartek, 5.04, DZIEŃ 32

Dieta:
147B / 120T / 17W, 1742kcal
70g kiwi po AERO

Trening: AERO
Interwały na bieżni
3x (5:00 – 12.5km/h, 3:00 – 6.6km/h)
----------------------------------------------------------------------

Piątek, 6.04, DZIEŃ 33

Dieta:
Nieliczona – był banan po treningu

Trening: - 100 Reps challenge B:

5:00 – bieżnia 13km/h
3:00 – rozgrzewka dynamiczna

9:31 – 100 x martwy ciąg
15x20kg – 15x20kg – 15x20kg – 15x25kg – 15x25kg – 15x25kg – 10x25kg

1:59 – odpoczynek

10:36 – 100 x wyciskanie sztangielek na skosie podane obciążenie łączne
15x12kg – 15x12kg – 10x12kg – 10x12kg – 10x12kg – 10x12kg – 10x12kg – 7x12kg – 10x12kg – 3x12kg
----------------------------------------------------------------------

Uwagi:
Po wtorkowym treningu umarłam – w nocy nie mogłam spać bo ciało bolało mnie w jakiejkolwiek pozycji, byłam na granicy łez. W środę zombie z niewyspania i odpuściłam wszystko, nawet praktyki. W czwartek aero na drewnianych nóżkach ale dałam radę moje 3 interwały zrobić, i to z całkiem niezłym tempem biegu. Dzisiejszy trening poszedł ładnie, choć przewiduję mocne problemy z użyciem rąk – już je czuję, boję się myśleć co będzie jutro.

Co do diety: środa czyściutko, w czwartek dodałam sobie kiwi po wieczornym aero. Nosiło mnie na czekoladę (chyba z powodu @), więc wolałam zgrzeszyć nadprogramowym owocem. Dziś banan potreningowo (powiedziałam ojcu by kupił cokolwiek byleby nie banany i pomarańcze – kupił banany ).

Od dziś do wtorku diety nie liczę, treningów też nie będzie, więc nie będzie wypisek. Jeśli zdarzą się grzechy dietetyczne to zamelduję na pewno we wtorek. Dziś, jutro będzie czysto – śledziowo i oliwowo W niedzielę bardzo mięsnie – chciałam zgrzeszyć żurkiem ale przecież to mąka (gluten) więc odpuszczę sobie.

Za to w poniedziałek będzie czit świąteczno-imieninowy. Planuję zgrzeszyć spaghetti a’la carbonara z makaronem bezglutenowym. Chciałam też zgrzeszyć lodami, ale spamiarze mnie przekonali że nie warto takich ładnych spadków psuć – dlatego właśnie kombinuję swoją wersję sernika z makiem – z dozwolonych produktów. Dzięki 4nn, Hubert i MagdaK za głos rozsądku którego mi czasem jednak brakuje

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
i coby nabrać motywacji do mądrego czitowania:
Hilda Castillo

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Wesołych świąt i rozważnego czitowania

MOC z Tobą

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ale spadki rewelacyjne!
I życzę, żebyś beyła zadowolona z czitowania.
Też mnie Yosia od lodów odwiodła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Mam dobry humor więc się melduję

1. Grzechy dietetyczne przez święta - kawałek marcepanu w ciemnej czekoladzie. Zameldowałam Nuril i usłyszałam że są święta i nie ma z tym problemu. Czuję się rozgrzeszona, pokuty nie zadano.

2. Odbyto długie konsultacje, od jutra wchodzę na wyższe węgle (120 DT, 75 DNT) - pojdą w dół tłuszcze i trochę zetnę białka (do 130g) bo mi cieżko wyrobić te 150g.

3. Wklejam wymiary po kolejnych dwóch tygodniach na niziutkich węglach (razem 4 tygodnie). Jak widać - działa wszystko jak ma działać




Bonusowo: wklejam zdjęcie plecków dla zobrazowania progresu osiągniętego dzięki mojej ciężkiej pracy i przeogromu wiedzy Nuril

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66190
ladnie sie ruszylo :) faldy zniknely, dupa rosnie ja trzeba :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Elegancko. A Ty coś tam marudzisz ze nie leci. Tak trzymaj, jest dopsz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
Maya S, jak pięknie ... widać dokładnie co zgubiłaś;
można zagrać towarzysko: kto znajdzie najwięcej różnic w obrazkach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5194
Chwalenie nie jest moja mocna strona, wybacz lapidarnosc wypowiedzi- jest dobrze
Mysle, ze przede wszystkim pokazujesz sobie samej, jak derminacja i ciezka praca potrafia Cie zaprowadzic tam gdzie chcesz. Mierz i siegaj wysoko Maja.......
pozdrawiam i sledze z ukrycia


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań do specjalistów

Następny temat

Co ze sobą zrobić , i jak zacząć brać się za siebie.

WHEY premium