SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maya S/ Dziennik / Redukcja etap I str. 1-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33222

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta ty juz jestes moja prawa i lewa reka a niedlugo zastapisz i nogi

To muszę Lady poprosić, żeby nauczyła mnie kopać i będę bezlitośnie miażdżyć niepokornych

Gdybym miała wypowiedzieć się odnośnie tego pół roku... To z mojego własnego doświadczenia powiem, że jeśli stawia się na jakość, to nie da rady zejść tak bardzo z BF Ale jest to wystarczająco dużo, żeby znacznie poprawić sylwetkę
Jak Maja będzie posłuszna i się nie podda, to będzie DOBRZE. Osobiście widzę duży potencjał w nogach ---> dwugłowe

A wypiska to gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Micha!!! chcę michę! Wrzucaj, bo nie mam za co Cię opr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja dodam to co wszyscy wiedza, ze im dalej, tym trudniej. Z mojego doswiadczenia mowie, ze do 20% schodzilo mi sie latwo badz bardzo latwo (od lat), nizej - trzeba sie postarac i byc cierpliwym.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maja ty to masz przerąbane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Martucca, ja nie mam przerabane, ja mam zaczepiscie! Najlepsi na forum mnie pilnuja

Wypiska bedzie wieczorkiem (moim). Przed praca sie nie wyrobilam a po pracy mam lekcje techniki Alexandra (cos w stylu yogi, na te moje bolace plecy i kolanka).

Marcin, ja mam nadzieje ze nawet jak wypiske michy dam to i tak nie bedziesz mial za co opier...niczac

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
DZIEŃ 1/42
Poniedziałek, 5.07


MICHA:

8:30 -> omlet (jajka + płatki owsiane), brokuł
13:30 -> schab z grilla, surówka z cukinii z pomidorkiem i oliwą
17:00 -> kuskus, zielone ciasteczka z kurczaka*
TRENING
20:00 -> lean dessert czekoladowo-kokosowy, 380g jagód amerykańskich
20:30 -> kuskus, kotlety mielone**, brokuł, kalafior
21:30 -> serek wiejski

163 B, 75 T, 151 W, 1901kcal

* mielone z kurczaka, jajko, oliwa, szpinak, zielona pietruszka - pieczone w piekarniku
** mielone wołowe, mielone indycze, siemię lniane (zmielone), jajko - pieczone w piekarniku



TRENING:

^ trening siłowy 25min modyfikacje opisane poniżej
^ basen 45min
^ burpee challenge: 6





SPOWIEDŹ SZCZERA:

Dzień był trochę nieregularny. Hamerykanie mieli ustawowo wolne, ale pole swoje wymogi ma, więc Maja miała nadgodziny. Sam na sam z szefem, który kocha swoje pole kukurydzy. Efekt - 1.5h dłużej w pracy niż było planowane. Stąd wyszło mniej posiłków i duża przerwa między pierwszym a drugim. Micha wydaje mi się że czysto. O dziwo- nie miałam ciągu na niezdrowe żarcie mimo że lodówka w pracy zapełniona czipsami i innym badziewiem. Niech hamerykańskie nastolatki sobie to pozjadają, ja co najwyżej szefowi marchewki mogę podwędzić.

Zapomniałabym: do michy nie wliczyłam kilku gryzów (2 czy 3) kukurydzy. Zajmujemy się między innymi testowaniem różnych odmian i szef kazał mi sprawdzać czy już dojrzało. Ot, specyficzne ryzyko zawodowe które będzie się przez kilka tygodni powtarzać w miarę często.

Dzień bez napoi gazowanych (NG): 5ty
Dzień bez lodów: 1szy



Trening ma swoje modyfikacje. Jako że ostatnio uszkodziłam plecy, zaczęłam bardziej zwracać uwagę na technikę przysiadu. Stąd pierwsza seria robiona tylko ze sztangą OL, 10x. Potem nałożyłam mały ciężar i strając się zachować tę samą posturę zrobiłam 15 powtórzeń. Kolejna modyfikacja była przy wznosach z opadu - wzięłam mniejszy ciężar niż zwykle i starałam się robić to ćwiczenie wolniej ale dokładniej. Jak tylko znajdę towarzystwo na siłkę to nagram filmiki do oceny. Bo jak się znowu uszkodzę to kicha.

Ogólne wrażenie z treningu siłowego: mimo że teoretycznie mogłam z siebie dać więcej, i tak wyszłam z sali na drżących nogach. Basen po treningu po raz pierwszy w życiu był mordęgą a nie relaksem. Już po 12tej minucie obserwowałam zegar jak wroga czającego się do ataku na moje sponiewierane nogi i ramiona. Burpees zrobiłam 6, będę zwiększać codziennie o 2 dopóki nie dojdę do 20. Wtedy zacznę dodawać po 1 na dzień.


Zapraszam do komentowania


Zmieniony przez - Maya S w dniu 2010-07-07 03:56:38

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dużo kuskusa dajesz. Po treningu jeszcze OK, ale przed dałbym kaszę jęczmienną/gryczaną/ryż brązowy. Brak tłuszczu w pierwszym posiłku - daj tran. Ostatni posiłek podlej oliwą.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2010-07-07 06:07:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, bo juz myślałam, że burpees nie zobaczę


zielone ciasteczka z kurczaka

Słowo ciasteczka nie istnieje w twoim słowniku, musisz wymyślić inną nazwę


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-07-07 07:40:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Burpees zrobiłam 6, będę zwiększać codziennie o 2 dopóki nie dojdę do 20. Wtedy zacznę dodawać po 1 na dzień.
Ach ta niecierpliwość


plank 60sek - dajesz rade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Burpees zrobiłam 6, będę zwiększać codziennie o 2 dopóki nie dojdę do 20.

przy 10 zaczynasz kląć, a zabawa prawdziwa robi sie po 15

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Strzykanie w kregu szyjnym podczas pompek.

Następny temat

Prosze o opinie treningu

WHEY premium