SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maya S/ Dziennik / Redukcja etap I str. 1-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33224

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rush comes, prośba. Nie wywołuj tego tematu i skończ dyskusję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
pare dni mnie nie bylo a tu nowy dziennik powodzenia zycze partyjnej kolezance, bede zagladac i kibicowac

a co do burpees, ja jestem dopiero przy 16 a juz klne niemilosiernie ze mnie dziewczyny podkusily, ale wstyd sie poddac

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2010-07-07 17:33:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Gruszka, witam w moich skromnych progach!

W partii bede jak wytrzymam weekend bez wiekszych grzechow.

Sobota to obiad u kumpeli gotowany przez jej wspollokatora, bylego szefa kuchni, zamierzam sprobowac dwa widelce tajemniczej potrawy i tyle. Niedziela to grill u profesorki i ogladnie meczu. Tu juz micha bedzie czysta o ile sie opre alko.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
morales w tym problem że byłeś stroną "w temacie" a teraz nadużyłeś władzy bo gdzie ja złamałem regulamin? 75 procent tego działu to spam, nie mówię że to źle ale to fakt

daj mi bana, to nic nie zmieni, wystarczy odpalić ten dziennik, prawda tutaj w oczy kole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ty na podstawie wiedzy szczątkowej od pumy oceniłeś całość. I kończymy temat, bo to dziennik treningowy a nie miejsce na takie dyskusje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Rush. to ze moja sylwetka wymaga pracy to doskonale wiem. Twoja opinia mnie nie rusza, zreszta niczyja opinia mnie nie rusza oprocz mojej wlasnej. A ta aktualnie jest taka, ze sie zapuscilam i musze wziac d.. w troki.

Co do caloksztaltu mojej osoby to tez sie nie przejme, bo mnie nie znasz, wiec jak mozesz oceniac kim jestem.

Ze masz zale co do historii z Puma, to rozumiem. Czy byl fachowcem-nie mi oceniac bom leszczyk jesli o silke chodzi. W zyciu nie skrytykowalabym jego podejscia do treningow czy jak prowadzil ludzi w swoich eksperymentach - bo sie na tym zupelnie nie znam. Skoro ludzie ktorych prowadzil byli zadowoleni, to pewnie Puma byl super-hiper-swietny i za to mu szacun.

Na tym etapie uwazam dyskusje za zakonczona. Morales, prosze o usuwanie wszystkich KOLEJNYCH postow jesli o ten temat chodzi. Rush, jesli chcesz pogadac, zapraszam na priv.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Niedziela to grill u profesorki i ogladnie meczu. Tu juz micha bedzie czysta o ile sie opre alko

Majka, nawet nie denerwuj
NIE ODPUSZCZAMY NA STARCIE!!!

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-07-07 20:09:24

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
no i dotarlam

Maja zapominamy o lodach spozywczych i alkoholu....booooo jak nie to zalatwie po znajomosci wymierzenie kary twarda reka

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Strzykanie w kregu szyjnym podczas pompek.

Następny temat

Prosze o opinie treningu

WHEY premium