SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mathieu93 / REDUKCJA / z Koniu151

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Tak rozumując każde bieganie to HIIT bo raz masz podbieg, raz zbiegasz, raz zmiana nawierzchni i czasem na światłach się zatrzymasz i biegasz w miejscu lub się rozciągasz. A czasami jak wyprzedzasz kogoś to też zwiększasz prędkość na parę minut.

rhmax to chyba dla zaawansowanych biegaczy jest a nie dla osób na redukcji. Mi pulsometr dziwne rzeczy pokazywał, poza tym nie wygodnie się z tym biega.

Mathieu93 biegaj swoim tempem i czerp z tego frajdę (choć wg mnie na bieżni to niemożliwe), nie warto na początku bawić się w takie pierdoły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Tak rozumując każde bieganie to HIIT
tak a kazde poderwanie dups..a z fotela to aeroby :). Rozumujac takim tokiem myslenia to Ty nigdy prawdziwego HIITa nie wykonywałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nie wykonywałem, no chyba że ten marszobieg jak zaczynałem biegać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
Waga w dniu dzisiejszym: 98 kg, więc -1 względem poprzedniej niedzieli. Nie wiem, czy to jakieś przypadkowe wahanie, czy już rzeczywisty spadek związany z ćwiczeniami, ale jakikolwiek postęp zawsze działa dobrze na psychikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4966
może jakieś fotki wrzucisz?
powodzenia!

Małą łyżeczką też sie najesz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
Fotki są, poszukaj a znajdziesz (daleko szukać nie trzeba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 342
Jeśli możesz wrzuć swoją dietę, zobaczymy jak jadasz

Zmieniony przez - benny7 w dniu 2012-02-06 21:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
dobrze jada.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 342
W to nie wątpię, lecz bardziej chodziło mi o pochwalenie się w celu wyciągnięcia informacji oraz dodatkowego doświadczenia na przyszłość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Pewnie około kilo mięcha dziennie, 1-2 worki ryżu po siłce, pół kilo orzechów i z 5 kielonów 25ml tygodniowo.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety pytania

Następny temat

Ćwiczenia na redukcji

WHEY premium