SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maso-Rzeźba. Metanabol+Propionat+Proviron+Clenbuterol+T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
Siema chłopaki, jest to mój drugi cykl myślałem nad lekką maso-rzezba. Jesli chodzi o doswiadczenie na silowni, trenuje ponad 7-8miesiecy. Mam zdolnosc do tycia klatki piersiowej w tłuszcz generalnie zawsze mialem tu najwiecej i najciezej schodzi, sami rozumiecie. Treningi wczesniej masowe, teraz obecnie mialem obwodowki, kalisteniki i podobne 4x w tyg. Co drugi dzien kręce aeroby, godzine biegam dobrym tempem. Na soczku mysle wrocic do splitta i typowej masówki. Diety nie mam jakiejs szczegolnej ale staram sie jesc dobrze i zdrowo, zawsze porcja wegli bialka i tluszczy, do tego spirulina omega witaminy mineraly. Jesli chodzi o suple to bialko, bcaa, przedtreningowka i czasami kreatyna, moze wrzuce venoma. Waze obecnie 83-4kg, wczesniej 92kg, Mam 21lat. Mysle nabrac masy miesniowej, przy tym nie zalac sie i wyciac. I tutaj pytanie co do samego cyklu, licze na wszelkie opinie co do zmiany lub krytyki. Moge sie w czyms mylić wiec prosze o pomoc, jesli macie wiecej pytan co do info aktualnie to co potrzebne. Chcialem sie douczyc typowo teoretycznie czy wszystko bedzie ok ?! A wiec szykuje:
Metanabol Balkan 1-6 ED 30mg
Testosteron Propionat 1-6 EOD (co drugi dzien) 100mg
Proviron ? Ile dawkowac i jak długo, mysłalem nad 50mg dziennie przez calosc cyklu cos kolo 100-120tabletek. Czy dac masteron(drostanolon) chodzi mi tutaj o ubicie sylwetki podkreconym metabolizmie i dobrym antyestrogenie.
Clenbuterol 160mg dziennie 2tyg on 2tyg off. Obecnie juz jestem na 4tyg. Chce dorzucic na offa T3 tak okolo 3-4tyg. Niewiem bo chcialbym zobaczyc jak działa tak do 100mg pozniej na dzien.
T3Zdecydowalem sie dlatego ze mam okolo 13-15 tkanki tluszczowej a chcialem zjechac nizej. Problem tej klatki, wyszuplalem brzuch spadł ale klatka bardzo mało. Tymbardziej dobijam mięso i wypycha jeszcze bardziej do przodu efekt nie do konca taki jak bym chcial. Dlatego chcialbym zredukowac tluszcz bez spadkow miesa.
Jesli chodzi o diete to: rano omlet,lub jajka + grahamki, platki owsiane albo ryzowe, serek light wiejski, pozniej co 2do3 godzin posilki z fileta lub ryby + worek ryzu i porcja warzyw typu pomidor, ogorek, kalafior. W miedzy czasie i pozniej odzywka bialkowa z kocntretu z izolatem, banany ogolnie 5-6posilkow dziennie. Nie wiem bo nie wyliczam ale raczej nie przekraczam 2g bialka dziennie tak na oko.
I generalnie jak to oceniacie, jak wam sie to podoba i jak to wydzie jesli chodzi o efekty. Licze na odpowiedzi i szcera pomoc, dodam ze pozniej na odblok kilka strzalow HCG i clomid. Pozdrowiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 251
nie bardzo to chyba jakiś gimbus... jego interesuje ile urośnie ale najważniejszych rzeczy nie zna może nawet nie ćwiczy a koks wali :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
1.WIEK: 21
2.WAGA: 83-4
3.WZROST: około 180cm
4.WYMIARY: brak
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI: 8miesiecy
6.DIETA do 3500kcal
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Boldenon 12tyg. 2x HCG 20 Clomid
8.TRENING: 4x siłowy 3x aeroby
9.CEL CYKLU: Maso-rzeźba
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 3miesiace
11.POZIOM BF% 13-15%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): mezo-endo skłonosc do lipomastii.
13.STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 90
martwy ciag : 80
przysiad : 100

PYTANIE: Opinia na temat cyklu.
Wdarł sie maly blad Prop 1-8tyg

Zmieniony przez - proUFo w dniu 2014-07-18 22:15:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ginomen kup oreo do tego chipsy i wypad nalesniku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
nie jestem gino, moze Ty masz z tym problem. Nie jestem laczkiem, oczekuje podpowiedzi a nie zbędnych uwag. Nie pomagasz wiec zaden z Ciebie ekspert.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
masz rację sorki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 251
Napewno wie więcej od Ciebie i racje ma staż na siłce masz 7 miechów bierzesz się za koks a może najpierw dieta i jakieś normalne treningi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
z tego co tu widze to nie ma tu nikogo kto mialby jakąś racje. Pytasz jak bym nie miał dobrej diety i treningów. Odpowiedzi wasze są cienkie jak dupa węża. Pisze tu zeby, ktos z jajem napisał czy są do uzyskania efekty jakich oczekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10033
nie.

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
tylko tyle, dlaczego ? Mozesz rozwinac wypowiedź...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Chlop walil juz bolda 12 tyg to ma duze doświadczenie . Mlody tu nie ma dobrych specow na tym forum zapytaj sie bramkarzy na dusce oni Ci doradza najlepiej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop tren i IA

Następny temat

Pierwszy cykl test solo.

WHEY premium