SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maso-rzezba ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19085
Witam
Najpierw sie przedstawie. Mam 16 lat, staz treningowy to ok. 2 lat, tyle, ze na poczatku nie bylo to zbyt regularne. Mniej wiecej w maju wzialem sie porzadnie do roboty i od tego czasu cwicze regularnie. Koncze wlasnie moj upragniony cykl silowy(upragniony bo zawsze mi instruktor na silce mowil, ze jeszcze za wszczenie ;))poszedl fajnie wiec przyszedl czas na cos innego. Chcialbym robic mase przy zachowaniu dobrej jakosci umiesnienia czyli taka rzezbomasa ;]. Jesli tak sie to bardzo prosilbym o rozpisanie jakiegos treningu(3 dniowego).
Z gory dziekuje wszystkim ktorzy pomoga :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
normalny trening masowy (zakres 15-8 powt, 3-4 dni w tygodniu) z tym ze bilans kaloryczny mniejszy niz przy typowej masówce no i dieta - wysokobiałkowa czyli mięcho mięcho i mięcho na noc twaróg chudy i juz:)

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Sam tytuł mnie rozklepał, ale domyślam się że to żart ze storny autora

L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 1

^
^ troche mało czytasz

Zapraszam Cie do działu trening dla początkujących.
Do tego poczytaj atlas zanim co kolwiek tam napiszesz..
Tutaj masz link --->>> www.kulturystyka.pl/atlas , Uzyj dodatkowo wyszukiwarki www.sfd.pl/search.asp

Pozdrawiam
YaKuZa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Od siebie dodam, że masa wraz z rzeźbą nigdy do końca nie pójdą ze sobą w parze.

Co najwyżej możesz ograniczyć zatłuszczanie sylwetki poprzez eksperymenty w diecie i systematyczny trening aerobowy.

Duża też w tym miara genetyki- wszak mam znajomych co żrą, masują na całego i ciało mają minimalnie otłuszczone: nawet 6pak widać

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19085
" L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 1

^
^ troche mało czytasz " poprostu nie bylem zarejestrowany ale czytac czytalem duzo
Czyli ogolnie trening normalny masowy, a bawic sie dieta, no dobrze cos trzeba bedzie poczytac o dietach.
pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o fachowe porady /plan i moje dylematy

Następny temat

plan na siłę- ocena

WHEY premium