SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa na Oxie i innym koksie %)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
czyli oxa nie powoduje u ciebie wzrostu cisnienia, (mam zamiar wypróbować na sobie ten środek)
a jaką osłonke wybrać do oxy slimarol styknie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Ownage - zrobię fotkę pleców to ocenisz. Jakichś rewelacyjnych pleców nie mam, ale dramatu wyjątkowego chyba też nie ma.

Matty - nie mam podwyższonego ciśnienia, także u mnie ani prop ani oxa nie wywierają takiego wpływu. na osłonkę liver detox bym uderzał.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
ogólnie nieźle, ale popracuj nad przedramionami

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie wrzuc plecy bo jeszcze chyba nie dawales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Jak koncert życzen to poprosze jeszcze nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
postaram się dziś walnąć jakieś foto pleców to wrzucę jak coś.

a giczoły są średnie, nie ma za bardzo co pokazywać może nie patyki, ale nie chcę ich rozbudowywać, bo lubię chodzić w normalnych spodniach, a nie w pumpach

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Cyganskie spodnie do garniaka mozesz kupic. Gdzie kupowales T-bola bo tylko amerykanskie strony mi wyskakuja?

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
w pitbullu

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
B. dobra sylwetka, tylko pilnuj bebzon, bo lekko sie zalewa :)

Sog za b.dobra prace !

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
zalewa nie zalewa - w końcu jestem na masie, pilnować zacznę później. Zresztą tragedii chyba nie ma.

Przerwa trochę w pisaniu była, bo ta pogoda już mnie dobija. Wczoraj czułem się nie dość, że przeziębioony, to jeszcze okrutnie nakurviał mnie prawy łokieć, mimo nietrenowania. W poniedziałek zrobiłem klatkę, ale ból nie pozwolił przejechać jeszcze bicepsów. Siła jest, tylko prawy łokieć boli i niestety muszę się trochę pooszczędzać, bo w końcu jeszcze 2 tygodnie na bombie i nie chciałbym przedwcześnie przymusowo zakończyć cyklu.

Dziś czuję się lepiej, wieczorem pójdę zrobić plecy lub barki, jeszcze się nie zdecydowałem i do tego biko lub triko. Kibicujcie panowie, bo już nie te lata i organizm się sypie

Tak myślałem o tych łokciach i doszedłem do wniosku, że zrobiłem błąd nie inwestując we Flexa na cały cyklon, niestety nie spodziewałem się, że stawy zaczną wariować. Dziś jeszcze zaczynam czuć bóle w lędźwiach, ale mam nadzieję, że nie uniemożliwią mi treningu. Będzie trzeba jutro uderzyć na basen zrobić jakąś odnowę biologiczną hehe.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flor Medico Laboratories

Następny temat

wiecie jak teraz kopie boldek z BD?

WHEY premium