SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a biegi <pomocy : )>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
witam wszystkich mam pewien problem mam 178 cm i 72 kg wagi mam to że mam fatu troche i chce go spalić w czasie treningu na mase jednym zdaniem czy biegi aby spalić boczki tzn tłuszcz z nich i trening na mase jest możliwe ? prosze o pomoc ! : >
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29742
Przy dodatnim bilansie kalorycznym w treningu na masę nie jest to możliwe, albo rybki albo akwarium... gdy wzmocnisz odpowiednio i zwiększysz masę mięśni brzucha, sylwetka zyska- talia będzie lepiej się prezentować, jednak tłuszczu z niej nie spalisz gdyż chudnie się przez ograniczenie kcal i trening aerobowy i przede wszystkim z całego ciała a nie z danej partii co się kłóci z założeniami treningu na masę. Nie odpuszczałbym jednak biegania mimo wszystko bo nakręca metabolizm, polepsza kondycję, wytrzymałość itp więc bezcelowe nie będzie.

Rodzi się moc! Czuję jak rodzi się wola istnienia pod pojęciem człowiek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
to można ćwiczyć tak ?
pn plecy tric
wt biegi
śr barki+nogi
czw biegi
pt klata+biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29742
Można. Pamiętaj tylko o diecie, bo to podstawa.

Rodzi się moc! Czuję jak rodzi się wola istnienia pod pojęciem człowiek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4452
Nawet na masie mozna smialo uprawiac aero :) aby niepotrzebnie sie nie zalac smalcem.
30 - 45 min bedzie ok.

i jak kolega napisal.. Dieta na pierwszym miejscu! :)



Zmieniony przez - aima w dniu 2010-04-29 16:27:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
własnie mam jeden problem mieszkam z rodzicami i no nie stac mnie samemu na jakąś dietke moge zrobić tak jak bd jadł dużoooo żeby na masie przybrać i biegać żeby stracić tłuszcz chodzi mi o mase mięsniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4452
to ze duzo bedziesz jadl nie wystarczy. Tak samo mozesz isc do Fast Fooda i zjesc duzo ale na tym dobrej masy (jak wogole jakas przyjdzie..) nie zrobisz :)
poczytaj w dziale odzywianie podwieszonych postow tam jest naprawde ladnie opisane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
okey dzięki wam łapcie sogi ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4452
Nie ma sprawy. Jak co to pisz w tym temacie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
mam jeszcze jedno pytanie : P czy siłownia i box dobra sprawa? ; ) tzn pn śr pt siłka i wt i czw box czy mam szanse wtedy na jakąś redukcje fata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4163
zależy jak to traktować i przy jakiej diecie

trenowałem trochę boks i na dobre mi to wychodziło

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DUCH92 vs Fakiro - redukcja

Następny temat

Hello!! pomocy!

WHEY premium