SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a alkochol :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Siema
Wiek 28
wzrost 197
waga 98
staz na silowni: prawie zaden: 3 miesiace srednio 3razy w tygodniu plus 3 razy basen, sauna
Po zatym cale zycie w sporcie siatkowka teraz juz zadziej jako ze na emigracji pilka raz w tygodniu.



Male pytanie o polecenie Dobrej odzywki przede wszystkim na przyrost masy miesniowej, z tym ze musze zaznaczyc ze jako osoba pracujaca w dosc stresowej pracy raz czasem dwa razy w tygodniu siegam po "piwko" lub wodeczke i raczej nie dam rady tego zmienic a jak sie orientuje to wiekszosc odrzywek po prostu nie ma sensu brac jak sie pije.

Moj cel to nie jest stanie sie potworem a przypakowanie paru centymetrow tu i tam wiec jak mozecie doradzic cos co po prostu pomoze mi w tym, najlepiej jak jest dostepne na Ebayu jako ze mieszkam na wsi w Irlandii.
P.s aktualnie zaczalem brac Animal flex bo mam problemy ze stawami jak by to mialo znaczenie

Dzieki za rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
a moze ktos ze specjalistow by walnal jakis obszerny art o alkoholu w sporcie, co pic, kiedy, kiedy nie pic, kiedy nie pic co i dlaczego i jaki to ma lub nie ma wpluwu na costam..

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8300
Najpierw słownik a potem odżywki; "alkochol", "odrzywki .

Odnosząc się do Twojego pytania to jeżeli regularnie dużo pijesz to raczej wielkich efektów bym się nie spodziewał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem
[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html] 
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Od czasu do czasu jakis bro a nawet dwa i trzy nie zaszkodza nadrugi dzien uzupelnisz wode.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
szukaj pomocy na forum dla alkoholików
niema takiej opcji alkohol-sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Flex juz wyczul ze onim mowa w wątku ja tez chce cie wziąść podobno po tobie wchodzi ladne pare centymetrow, a tez niechce sie stac potworem

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-11-25 10:55:12

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
IMO - pewne dawki alkoholu działają prozdrowotnie i nie powinny szkodzic przy robieniu formy (nie mówie tutaj o formie na start w zawodach). Niektóe napoje alkoholowe są źródłem cennych - równiez dla sportowćów - substancji, jak chocby trans-resveratrol (czerwoen wino), któryjest inhibitorem aromatazy. Dodać nalezy iż sam alkohol jest GABA-mimetykiem. Substancje tego typu sa uzywane w celu zwiekszenia syntezy hormonu wzrostu. Piwo jasne natomiast - jest napojem izotonicznym...

Nadmienić należy, iż granica pomiędzy dawką korzystną a niekorzystna alkoholu jest bardzo płynna... Jesli jednak mowimy o jednym piwku 2 - 4 razy w tygodni, czy lamce winado obiadu - to wieksze szkody narobi nam kortyzol wualniany w momencie zamartwiania się konsumpcją w/w - niż sam zawarty tam alkohol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Panowie
alkoholikiem nie jestem ale nie ma sensu pisać ze nie ruszam alkoholu jak ruszam, a wiem o odzywkach bardzo mało ale z tego co wiem to branie kreatyny jest bezcelowe przy jakich kol wiek ilościach dlatego napisałem o tym.
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek 28
3) waga/wzrost 98/197
4) staż treningowy 3 - miesiące
5) cel cyklu - Masa mięśniowa
6) stosowane już wcześniej suplementy - Body Max, Animal Flex teraz odstawiłem body max jako ze wydawało mi sie za dużo brać dwa na raz za dużo witamin ??
7) stosowane wcześniej spalacze nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od nie
9) ilość dni wolnych od kreatyny nie
10) informacje na temat diety (rozkład b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) nie mam pojęcia
11)przewidziane finanse na cykl Liczy sie jakość
12) uwagi i sugestie

P.s użyłem słownika :P
THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
w takim razie na poczatek proponuje ulozyc diete.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
jak sport to nie alkohol, takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
czyli jak ktos pije kilka piw w tygodniu, albo wino do obiadu - to niech lepiej przestanie cwiczyc? --->

ja powiem tak: jak nawet ktos pije nalogowo i pali paczke popularnych dziennie, to lepiej zeby pił i palił - ale cwiczył, niz pił i palił - a nie cwiczył

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-11-25 21:51:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan Kreatyny

Następny temat

Witaminy PM,AM

WHEY premium