SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa XXL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
1. WIEK:25
2. WAGA:90
3. WZROST:188
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:nw
-udo:60
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:kiedyś 2 l teraz pół roku
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:100tb mety+15amp omki
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:potężna masa ch**owej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudy
13. STAN ZDROWIA:ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:120
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:Jest to ankieta nie moja tylko mojego brata chce zrobić mase ch**owej jakości poprostu ma taką prace i musi być duży nie zależy mu na jakości tylko na masie .
jaki cykl proponujecie 2,5 miesiąca skończył cykl odblokował sie clomid hcg co byście proponowali
1-14 test eth
1-10 deca ? każda opcja dobra

Elo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
megace.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
1-8meta i 10000kcal masa bedzie na pewno... co to za praca jak mozna zapytac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
a po towar jak chce obrosnąć smalcem dużo węgli dużo tłuszczu,metabolizm zwolni i stanie się bez problemu zwykłym grubasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
ochrona pewnego człowieka ale zachciało mu sie żeby ochrona była koksami ; D

Elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
ale bez przesady nie jakies megace az tak to nie jakiś cykl z ssa aż taki ch**owy to nie chce być każdy wie ze test oma meta nie dają najlepszej jakości mieśnia właśnie o takie coś mi chodzi ; D

Elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ja tego nie wiem. Wyjaśnij, może się dowiem czegoś.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Anonim_14
ale bez przesady nie jakies megace az tak to nie jakiś cykl z ssa aż taki ch**owy to nie chce być każdy wie ze test oma meta nie dają najlepszej jakości mieśnia właśnie o takie coś mi chodzi ; D


mylisz się kolego jakość mięśnia w 90% zalezy od odżywiania,a nie od środków,chce nabrać dużo kg w krótkim czasie to niech wpyerdla 2 słoik smalcu ed innej rady niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
po megace jedynie obrosniesz tluszczem, zryje Ci flaki i libido poleci na szyje

p****** stres, nie miej strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
dajcie poprostu jakiś dobry cykl na mase i tyle test napewno co jeszcze do tego ?

Elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^^ przecież o to chodzi
niema środka na którym sie robi 20 kg w miesiąc __ i te bajeczki o ochronie ___ zwykły osiedlowy koksik się obudził a wiasna juz za oknem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prov na mostek

Następny temat

RADIUS 15

WHEY premium