SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa ;-]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
Siemka! Od początku grudnia trenuje na mase i mam taki zamiar do końca lutego, od marca zaczynam biegać, bo chce zrzucić tłuszcz z brzucha i zaczynam teening na rzeźbe, ale na razie coś tej masy nie widać W ogóle czy jest możliwośc zrobienia masy na sucho?? :/ Bo mi sie wydaje, ze w tak krótkim czasie to nie ??

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
Zależy ile hcesz tej masy nabrać
Wrzuć jak trenujesz aktualnie jaki staż jakie możliwości sprzętowe, przeciwskazania lekarskie o ile takie są

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
https://www.sfd.pl/temat172404/ <---- tu mój sprzę :] Ćwicze od roku, a tak na poważnie od wakacji Niżej mój trening

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684


.

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684


.

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684


.

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
Poniedziałem,środa i piątek wolne Pozdrawiam

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
No i sobota lol

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Trening jak trening, to ile zlapiesz masy zalezy w przewazajacym stopniu od odzywiania. Jesli nie masz dodatniego bilansu energetycznego i wystarczajacej ilosci bialka do budowania, miesnie nie urosna - bo i z czego?

Napisz jak sie odzywiasz, oraz czy ten plan jest Twoim pierwszym ktory wykonujesz na mase i kiedy wogole rozpoczeles treningi silowe.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1266
Jak dla mnie:
1.Brak podstawowego ćwiczenia na klatkę piersiową,tzn. wyciskania sztangi naławce płaskiej(uważam,że wyciskanie sztangielek to nie to samo - ze sztangą możesz zastosować większe obciążenie), które IMHO powinno być wykonywane jako pierwsze - zamieniłbym po prostu je z tym ze sztangielkami i zamienił kolejność na taką: a)wyciskanie na płaskiej, b)wyciskanie na skosie c)rozpiętki.
2.Zamieniłbym kolejność przy ćwiczeniu tricepsa na taką: a)wyciskanie w wąskim uchwycie b)francuskie wyciskanie sztangi c)wyciskanie jednorącz - wg mnie przy wyciskaniu w wąskim uchwycie można operować największym ciężarem spośród tych ćwiczeń i dlatego robiłbym na początku.
3.Plecy - usunąłbym podciąganie sztangielek w opadzie,gdyż niejako wg mnie dubluje to ćwiczenie - wiosłowanie ze sztangą w opadzie.Zamiast tego robiłbym podciąganie na drążku lub ściąganie drążka wyciągu.
4.Z tego dnia,gdy ćwiczysz plecy,usunąłbym wykonywanie tzw szrugsów, gdyż raczej są na kaptury.
5.Biceps - robię te same ćwiczenia, co ty,nawet w tej samej kolejności, z tym,że po 4 serie każdego z nich.(Jak chcesz wzmocnić bicepsy - polecam podciąganie w podchwycie na drążku z dłońmi bardzo blisko siebie).
6.Barki - robię podobnie, z tym,że wyciskam sprzed głowy, a nie zza.Poza tym wg mnie zbyt mało serii każdego ćwiczenia - ja robię po cztery.
Takie moje uwagi.Może ktoś inny ma coś więcej do powiedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
siberius - podstawowe pytanie: jaki kolega ma staz trenigowy (byc moze mniejszy od Twojego), oraz czy zjada dziennie tyle ile mu do wzrostu potrzeba.

Trening bedziemy spradzac pozniej

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOGI

Następny temat

Masa i trening dla siatkarza

WHEY premium