SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Man - Game Day

temat działu:

Man

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15977

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165



Opis

- Suplement nowej generacji przedtreningowej
- Zawiera unikalne składniki pobudzające, pompujące
- Zwiększa masę i siłę mięśniową

Game Day to rewelacyjny, ultranowoczesny suplement przedtreningowy. Jego skład powoduje, że jest on niesamowicie innowacyjny i żaden inny produkt nie może się mu równać. Produkt pozwala na osiągnięcie niesamowitych wyników treningowych dzięki składowi z najwyższej suplementacyjnej półki.

Produkt zawiera w swoim składzie nowe substancje poddane licznym badaniom oraz testom na sportowcach, którzy zjedli już wszystko. Każdy z nich potwierdził wyjątkowość tego produktu, nie ma osoby której ten produkt nie postawiłby na nogi i nie wywarł na niej ogromnego wrażenia. Już teraz można przeczytać na zachodnich serwisach mnogość pochlebnych opinii dotyczących Game Day.



Zalecane dawkowanie

Stosować 1/2 miarki 30-45 minut przed intensywnym treningiem. Nie przekraczać 1 miarki w ciągu dnia.



Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Game Day
Porcja 4,17g (1/2 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 250g
Zawartość jednej porcji zaw:
Kalorie 6 kcal
Węglowodany 1 g
- w tym cukier 0 g
Białko 0,5 g
Mieszanka Stymulująca Nitric Oxide : 2 135 mg
Monostearynian glicerolu
GlycoCarn (chlorowodorek glicynu-propionylu-l-karnityny)
L-norwalina
Rutakarpina
Skoncentrowane Czynniki Wzrostu : 500 mg
Pure PF3
Mieszanka Energetyzująca : 252 mg
Kofeina bezwodna 200mg
Alkaloidy Dendrobium
Rauwolscine
Czarna herbata (20% teaflawinów)
N-acetyl-l-tyrozyna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 143 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4206
Stara wersja kopała bardzo mocno... ta pewnie bez szału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
nie jadles, nie komuentuj.

TEST
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_Betancourt_Nutrition_Bullnox_Androrush,_D_Stunner,_Man_Game_Day-t954194.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-07-20 11:39:12

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-07-20 11:39:23

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18196
Miałem prawie miesiąc przerwy od przedtreningówek.Dzisiaj wziąłem pierwszy raz 3\4 miarki czyli 1.75 porcji i powiem ,że było trochę za dużo jak dla mnie.Na pewno mocniej odczułem niż Shocka czy White Flood . Pobudzenie , koncentracja i pompa. Ciarki skakały po plecach jeszcze 2 godziny po treningu a bicepsy ledwie skończyłem.Potliwość też większa nie wiem dlaczego. Na następny trening wezmę tylko 1 porcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13678
ja mialem 4 probki i nic ciekawego.
pobudzenia brak moze jedynie wieksza pompa.
za to smak bardzo dobry:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo fajny produkt, bardzo dobre działanie pobudzenie na poziomie optymalnym a pompa bardzo dobra, smak jak soczek owocowy jedyny minus to cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18196
Cena ceną.. Kupiłem w stacjonarnym za 120 pln. Ciężko coś znależć działającego bez 1.3 w podobnej cenie. Ale tak jak pisałem miałem prawie miesiąc przerwy w treningu i 4 tygodnie bez przedtreningowek więc zobaczę w kolejnych tygodniach czy było warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Dzisiaj do mnie przyszła pucha. 1 porcja przed treningiem i poszło po niej bardzo dobrze. Dziwna była tylko bardzo podniesiona potliwość. Pobudzenie i pompa na bardzo dobrym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Faktycznie, solidna przedtreningowka a potliwosc nie jest dziwna ze wzgledu na obecnosc johy

Dla mnie numer 1 bez 1,3

Zmieniony przez - Riox w dniu 2013-11-22 18:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5697
Wziąłem 2 porcje czyli jedna pełną miarke, bo nie wierze w takie rzeczy na opakowaniach przedtreningówek, że starcza na 60-80 porcji, ogólnie umiarkowane uczucia, dobrze sie ćwiczyło bez żadnych zjazdów, nie jest źle, dzisiaj spróbóje 2 miarki i zobaczymy jak pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
dla tych, którzy mają wątpliwości czy Game Day jest czysty, to:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Man - Nolvadren XT

Następny temat

Man - PR-XT

WHEY premium