SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hekade zastanów sie zanim coś takiego napiszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15457 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388677
melona mina + raczka zmierza w odpowiednim kierunku

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
davidooo
hekade zastanów sie zanim coś takiego napiszesz


a co takiego napisał?
poszukać Twoich postów o cukrach trans albo krk - rejestracja karkonoszy?
Prawdę napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
dawid: no ok, ale powiedz mi, jak mozna z 90 do 140kg przymaowac w 3 lata ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIE ile i co bierze? nie wie, nie wie czy wogóle teraz czy co kolwiek bierze, takze takie bezpodstawne osądzanie

z cukarmi trans mi sie pomyliło z fatem a z tą rejestracją to ile razy mam mówić że karkonosze były w żarcie, raz nie dodałem emotki do żartu i już wzięte jako poważne lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jasne, jasne teraz się głupio tłumacz, jak zwykle zresztą. Nawet w tym dziale myliłeś kulturystów i Cię poprawiali więc bez sensu się przysrywasz do Hekadego. Oczywiście Ramy nie bierze nic...nie wiadomo czy " co kolwiek bierze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
że raz pomyliłem jednego zawodnika nie pamiętam nawet jakiego + raz bucciego z mentzerem to wielkie mi halo, ale takie tłumaczenie, zresztą serce nie mięsień wcale nie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no nie wiem co bierze i wg, ale skoro PODOBNO ingeruje w jakieś blokowanie hormonów bo tu pisali cos o dopingu genetycznym to juz sam nie wiem, to juz nie jest pospolite wbijanie w dvpe jak tak to mozna okreslic , on jest młody jeszcze, co z nim bedzie za kolejne 3 lata, 160kg na dobrej żyłce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do krk potem dopisałeś krasnystaw, ja teraz uznaje że nie napisałeś tego w żarcie mimo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
napisalem co mialem. Wracajac!
Oczywiscie, że kazdy zawodnik bierze, nie trzega go zlapac za reke, żeby to widziec. Wbijanie towaru jest tak oczywiste jak to, ze ksiazka ma okladke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium