Media z Bliskiego Wschodu poinformowały, że Mamdouh Elssbiay znany również jako Big Ramy, potajemnie poślubił drugą żonę. Wiadomość została pierwotnie podana przez portal Cairo24, który stwierdził, że uroczystość ślubna odbyła się w sekrecie w hotelu w Aleksandrii. Big Ramy aktualnie jest żonaty i ma trzy córki. Nowe małżeństwo oznaczałoby, że poślubił drugą żonę i jeśli to prawda, uczyniłoby Ramy'ego pierwszym poligamistą, Mr. Olympia w historii kulturystyki. Egipska dziennikarka Radwa El-Sherbiny opublikowała tweeta w sprawie rzekomego drugiego małżeństwa. W poście znalazło się zdjęcie ze ślubu Ramy'ego oraz zdjęcie jego pierwszej żony. 

 

Internauci szybko jednak zaprzeczyli tej wiadomości. Niektóre źródła podają, że zdjęcia ślubne, które wyciekły, zostały zrobione podczas kręcenia sceny do serialu telewizyjnego, który premierę będzie miał na Ramadan 2022. Z kolei brat Big Ramiego potwierdził wiadomość o jego drugim ślubie. Powiedział również, że rodzina dowiedziała się o jego decyzji około dwa dni wcześniej. Nie przyjechali na wesele, żeby nie zranić uczuć Marwy. Mohammed bronił również decyzji swojego brata zauważając, że Ramy ma swoje własne powody do drugiego małżeństwa. Szczegółów nie zdradził. Najbardziej zaskakujące jest jednak to, że podobno pierwsza żona dowiedziała się o drugim małżeństwie znacznie później i była delikatnie mówiąc nieco zaskoczona.

Ramy jest traktowany w Egipcie, jak prawdziwy bohater. W przeciwieństwie do niektórych aspektów profesjonalnej kulturystyki w Stanach Zjednoczonych – Egipt uznaje sukcesy Ramy'ego na poziomie podobnym do supergwiazd takich jak NFL czy NBA. Biorąc pod uwagę jego styl życia, jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie stanie zadowolić dwie żony ;)

 

Polecamy również: Egipt wita bohatera po wygraniu Mr. Olympia

Komentarze (4)
Tomas_h11

Dwie żony. Wariat :)

1
lordknaga

to teraz, kto mowi prawde? widzialem to kilka dni temu i niby byla to scena wlasnie do jakiegos serialu/filmu... a jak zycie/religia zezwala na cos takiego, to niech sobie i kilka nastepnych poslubi :-) w koncu bohater narodowy i superstar :-P

1
rarytas1

U nich druga żona u nas rozwód efekt podobny.

0
M-ka

Była (jedyna) przeważnie się dowiaduje ostatnia. Jeśli tak zrobił, to jest zwykłą świnią, nawet religia nie usprawiedliwia takiego braku przyzwoitości.

2