SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem z klatka!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam goscia co ma takie skrzywienie zee juz gorzej chyba nie moze a on i tak cwiczy i sie jeszcze upiera ze jest prosty i moze normalnie cwiczyc

#################
#Barlinek ruless#
#################
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4587
Ja mam taki sam problem jak ty!! Zaczołem ćwiczyć od września i jusz jest dużo lepiej!! Na początku w planie tygodniowym dominowałey świczenia na klatke!!! POZDRO!!

ah oh eh...

REDDRAGONTERRORTEAM
TO NIE PRZEDŁUŻENIE MOJEGO CHOOJA TO MÓJ TRABI I PO MIEŚCIE SIE NIM BUJAM...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Z ta DOMINACJĄ to byłbym ostrożny

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryba zaczolem cwiczyc rozpietki nie tylko na siedzaco na maszynie ale tak jak mi radziles na prostej skosnej glowa do gory i w dol!!Thx u lekarza tez bylem i dostalem skierowanie do rechabiulitanta zeby mi powiedzial jakie cwiczenia na silowni pomnoga mi w "naprawieniu" mojej klaty!!Lekarz powiedzial tez ze przynajmniej w moim wypadku bo ja juz nie mam skrzywienia bocznego tak jak wczesniej z tamtego skrzywienia zostalo mi jeszcze tylko to ze mam skrecony minimalnie wokol osi i dlatego mam zapadnieta prawa czesc klaty a lewa lopatke troche wysunieta no i powiedzial ze mozna robic cwiczennia tylko zeby nie obciazac zabardzo kregoslupa! Aapropo tego soga to go dawalem ale nie wiem k.rwa czemu nie che zaliczyc;-[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Ja od siebie proponowałbym do siłowni dołożyć basen.Też miałem w dzieciństwie "zapadnietą" klatke i między innymi przez pływanie ją rozwinąłem.
Pamiętaj o wszechstronnym programie cwiczeń, a nie nacisku na jedna tylko partie mięsniową.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kringeri wiem wiem zeby nie cwiczyc tylko na klatke robie cwiczenia na kazda partie miesni!! a na basen tez od czasu do czasu chodze kringeri a jak tam twoja klatka polepszyla cie calkowicie czy dalej sa jakies slady tego zapadniecia??? I jak mozesz to mi powiedz jakie cwiczenia robiles zeby ci sie klatka wyrownala?? a i jeszcze jedno czy miales jedna strone zapadnieta i jesli tak czy masz je teraz takie same????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Śladów nie ma żadnych , z tego co pamiętam i mówi mi moja mama , to miałem wąską( asteniczną klatkę).Nie miałem nierównomiernie zapadniętej ale po prostu wąską i płaską.Od 10 roku życia uprawiałem sport, karate, biegałem i pływałem. Od 14 roku życia doszedł trening siłowy, zmienił moją klatkę do tego stopnia jaki jest w profilu.Po konsultacji z rehabilitantem, najlepiej gdyby zobaczył Atlas Ćwiczeń, np. roboty Michaila i wybraniu ćwiczeń które nie obciązją twojegio kręgosłupa pozostaje tylko praca

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Jeżeli chodzi o ćwiczenia to nigdy nie preferowałem żadnych ,robiłem zbilansowany trening kulturystyczny, taki jaki potrafi ułożyć większość znawców w dziale trening( i nie tylko).
Ostatnio skupiam się na wyciskaniu leżac, ale o tym w dziale strong już trochę napisałem.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kringer thx!!Hmm jak bys jeszcze mogl to zaproponuj mi jakis trening!! na trzy dni w tygodniu bo tyle chodze!!Sam sobie probowalem cos ulozyc ale chodze doipiero nie caly miesiac i sie nie znam, na tym ;-[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Wiem ze to bylo do Kingeri'ego ale mysle ze sie nie obrzi jesli ja odpowiem

Mysle ze powinienes zaczac od treningu ACT
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

poczytaj rowniez atlas cwiczen znajdziesz tam wiele informacji na temat wykonywania cwiczen i prawie wszystko na tamat roznego rodzaju miesni
http://www.kulturystyka.pl/atlas/




"młodzi policjanci młodzi kibice kretyni kontra kretyni"
"...ósmy cud świata piąty pasek w dresie specyficzni kolesie ich karki są szersze niż opony w bmkach..."
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]zatrudniony jako Konserwator Nawierzchni Płaskich na SFD zatrudniony jako Konserwator Nawierzchni Płaskich na SFD zatrudniony jako Konserwator Nawierzchni Płaskich na SFD [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa a rzezba

Następny temat

Trening aerobowy

WHEY premium