SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malvinus macha kettlem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7410
PODSUMOWANIE WEEKENDU MAJOWEGO
waga bez zmian (szok, zawsze skakala 2-3kg w gore), wymiary zobaczymy w srode. poprzednie ominelam, centymetr zapodzial sie gdzies w domu
okazalo sie ze waze 76kg, sam fakt ze to taka liczba a nie inna wisi mi i powiewa, bo wiem ze wygladam na zdecydowanie mniej, mama stwierdzila ze na 70kg
dieta nie byla najczystsza, wpadl lod, czekolada, jakies wyroby z bialej maki,ale obzarstwa nie bylo i to jest dla mnie najwazniejsze. oparlam sie jablecznikowi, waflom, napoleonce, babce gotowanej, markizom, herbatnikom i obwazankom co uwazam za moj ogromny sukces
mysle ze to ze prowadze dziennik pomoglo mi utrzymac sie w ryzach i nie poplynac z jedzeniem, szczegolnie slodyczy

a teraz biezace sprawy:
TYDZIEN 5, dzien 33

miska:


warzywa: salata, ogorek, cebula, fasolka szparagowa, marchewka, kalarepa, mix gotowanych: brokul, kalafior, marchewka, mloda kapusta gotowana (chyba z jakas zasmazka, kupilam na bufecie bo czulam GŁÓD)
plany na najblizsze 2 tyg: zero glutenu, nabialu, kawy i dodatkowych porcji w misce. za 2 tyg mam urodziny i jedziemy na wesele wiec moze byc ciezko z porcjami...

trening kettlebell:
rozgrzewka
1. drabina sily : push press 16kg, 3 serie:
5P 5L
4P 4L
3P 3L
2P 2L
1P 1L
pomiedzy seriami 10 przysiadow 12kg co by nie stygnac
2. drabina: 12kg
5P 5L push press - 2 przysiad, polozyc sie, kettle za glowe, biodra w gore, kettle wraca na wyprostowanych rekach i sila rozpedu trzeba wstac, nie wiem jak nazywa sie to cwiczenie
4P 4L pp- 4 przysiad,...
3P 3L pp- 6 przysiad, ... tu juz zaczelo sie robic ciezko ze wstwaniem, czasem trzeba bylo poprawiac zamach zeby wstac
2P 2L pp- 8 przysiad, ...
1P 1L pp- 10 przysiad,...
3. drabina wytrzymalosciowa (oddechow): swing z przypieciami 16kg
8 swingow - 8 oddechow
8 swingow - 7 oddechow
8 swingow - 6 oddechow
...
8 swingow - 1 oddech
8 swingow - 2 oddechy
...
8 swingow - 8 oddechow
4. 5x10 powt swing 24kg
rozciaganie


Zmieniony przez - malvinus w dniu 2013-05-06 21:30:05

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mamy zawsze widzą mniej tych kg. Moja mi daje 10kg mniej niż w rzeczywistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7410
ale moja zawsze mi kazala mniej jesc i mowila ze jestem za gruba to teraz sie zdziwilam ze tak mowi. powiedziala zebym schudla do 70kg; to ja sobie bede wygladac wtedy na 60kg

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7410
TYDZIEN 5, dzien 34
miska:



posilek nr 2 nie zrealizowany, wiec miska ubozsza
warzywa: salata, ogorek, cebula, fasolka szparagowa, cukinia, marchewka

bez treningowo. jestem dzis na maxa zmeczona, nie wiem dlaczego... wstalam o dziesiatej, zasnelam po poludniu na dwie godziny ,teraz jestem jak snieta ryba...podejrzewam kilka czynnikow: odstawilam kawe, zjadlam troche czekolady w niedziele i to jest efekt "po", musze pisac mgr i to moja reakcja obronna , wczoraj mialam bardzo intensywny dzien i po dlugim weekendzie po prostu brak sil. nie wiem, mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo czuje sie jak zombi...

aha, wczoraj dodatkowo bylo 1,5h rowerem po miescie. ale takie rzeczy chyba sie nie licza do treningow??




Zmieniony przez - malvinus w dniu 2013-05-07 21:54:36

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7410
TYDZIEN 5, dzien 35
miska:


warzywa: salata, botwinka, rzodkiewka, ogorek, cukinia, kalarepa
zjadlam ta kalarepe po obiedzie i dostalam biegunki...czyzby az tyle nawozu w niej bylo?efekt byl prawie natychmiastowy jutro musze kupic lakcid

trening kettlebell:
rozgrzewka
1. 30 minut nauki techniki TGU, bez obciazenia ( chociaz musielismy wstawac z butem na zacisnietej piesci )
2. podejscie do TGU z ciezarem
1P 1L 8kg
6P 6L 12kg
1P 1L 16kg
3. drabina wytrzymalosciowa (oddechow) : snatch 12kg
10 P snatch
8 oddechow
10 L snatch
7 oddechow
...
10 L snatch
1 oddech
10 P snatch
2 oddechy
...
10 L snatch
8 oddechow
10 P snatch
rozciaganie
plus 30 min rower

pomiary:

ciesza pierwszy wyjazd bez cofniecia sie do punktu wyjscia moj bieceps chyba robi mase

jutro planuje zrobic trening na pupe, ten z dziennikow konkursowych. mam nadzieje ze nikt nie ma nic przeciwko? tylko bulgara zrobie z krzeslem, probowalam dzis wiele razy na pilce i to jest awykonalne



Zmieniony przez - malvinus w dniu 2013-05-08 21:28:46

Zmieniony przez - malvinus w dniu 2013-05-08 21:30:11

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ustaw piłkę w rogu/kącie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7410
hmm sprobuje, ale nawet nie moge zejsc tak nisko jak z krzeslem. trudne to !

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7410
TYDZIEN 6, dzien 36
miska:


warzywa: salata, roszponka, ogorek, pomidor, rzodkiewka, botwinka, cebula
zrobilam dzis karkowke z warzywami w workach do pieczenia PYCHA!!

trening: na dupsko z forum:
1. Wejście na podwyższenie bokiem + odwodzenie wyprostowanej nogi dochodzącej w tył 25 - 20 - 18 powt. na nogę wchodzilam na krzeslo, za kazdym razem schodzilam calkowicie z krzesla

2. Przysiad bułgarski na piłce 25 - 20 - 18 powt. na nogę pilka do kata i sie udalo

3. Spacer w bok z gumą na nogach 30 - 25 - 20 powt. na nogę

4. Unoszenie bioder, nogi oparte na piłce lekarskiej 3x 30 poswt. robilam na pilce zwyklej, wiec nogi byly na wysokosci ok 60 cm

5. Przysiad przy ścianie z piłką 25 - 20 - 18 powt. z hantle 4kg nad glowa
***dodalam po 10 pompek na koniec kazdej rundy, czyli razem 30
czas: 37 min 40 sek
bardzo podobal mi sie trening, bede robic raz w tyg moze pupka sie poprawi? rozumiem ze z czasem dodawac obciazenie gdzie mozna?
dodatkowo rower, poki co 1h15min, ale moze jeszcze gdzies pojade albo pogram w badminton



Zmieniony przez - malvinus w dniu 2013-05-09 17:05:05

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7410
TYDZIEN 6,dzien 37
miska:


warzywa: salata, pomidor, ogorek, rzepa biala, rzodkiewka, buraczki z botwinka, cebula, cukinia

trening kettlebell: na dworze
rozgrzewka
1. 8 serii:
5P swing jednoracz + 5P jerk 16kg
5L swing jednor. + 5L jerk 16kg
2. 3 serie:
swing z dwoma kettlemi: 12kg i 16kg 5powt, zmana ciezaru w rekach znow 5powt
jerk dwoma kettlami 12kg i 16kg 5powt, zmiana, 5powt przy robieniu z dwoma roznymi ciezarami naraz niezle chwialo calym cialem, trzeba sie mocno spiac zeby stopy nie odrywaly sie od ziemi
byla proba jerka z 24kg ale poszla z pomoca. musze sie jeszcze wzmocnic
3. bieg 200m z workiem 12kg
20x swing z przyp. 24kg
bieg 200m 12kg
20x swing overhead 16kg
bieg 200m 12kg
5L 5P push press 16kg
bieg 200m 12kg
5L 5P jerk 16kg
4. wiatrak po 5powt na strone, 12kg
rozciaganie
dodatkowo ok 2h rowerem




Zmieniony przez - malvinus w dniu 2013-05-10 21:43:04

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Ale bajer z tym krzesłem. Się zastanawiałam na co tu by wchodzić w domu, a o krześle nie pomyślałam

Swoją drogą jakiś pomysł na brak gumy i spacer na boki. Czymś to zamienić da się, albo se gumy kupię i Misiek mnie wyrzuci z domu

Idziesz jak burza młoda

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia w domu, a efekty... hantelki...

Następny temat

[DywizjonM]Chuda/muskle robimy nie pitolimy

WHEY premium