SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Male pytanko co do ACT ( m. brzucha)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Czesc!

Cwicze tydzien ATC i w swoim treningu mialem takie cwiczenie na brzuch:
-Napinanie mięśni brzucha leżąc.
W dni nietreningowe cwiczylem abs.

A teraz chcialbym zmienic i dodac cwiczenia na brzuch , tj. 1)Unoszenie kolan w lezeniu plasko

2)brzuszki w lezeniu bokiem i do tego w dzien treningowy abs, zeby dac czas regeneracji brzuchowi. Jak sadzicie bedzie dobrze czy za duzo jak na bruch? A moze cos poradzicie?

edit:
Czy moze usunac cwiczenia brzucha z treningu i cwiczyc abs po treningu?

Dzieki z gory


Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-03-08 00:11:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5826
Lepiej usuń i ćwicz abs po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 357
siema mama pytanie co do rzezbienia miesni brzucha, pisze tutaj bo nie chce zakladac nowego tematu.. a mianowicie ktore cwiczenia na miesnie brzucha sa wg was lepsze ,,aw6'' czy ,,legendarny ABS II''?
z gory dzieki za pomoc;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
Roni23
Sam jeszcze nie probowalem ABS II,ale wiem ,ze sa pewne efekty po aw6.Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Roni23
Jeśli zależy Ci wyłącznie na brzuchu to A6W nie jest złe, jednak na dłuższą metę lepiej sprawdza się ABSII, lub plan który ułożymy sami. Szczególnie jeśli regularnie ćwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 357
wlasnie czasaminie mam czasu regularnie cwiczyc lub poprostu nie mam sily;/ trenuje pilke nozna i czasami jak trening byl ciezki to nie mam sily praktycznie na nic;/ ale jezeli znal bym pewny sposob na wyrzezbienie ,,kaloryferka'' to zrobilbym wszystko zeby regularnie cwiczyc;] pozdro i z gory dzieki za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Trening Hantlami POMOCY

WHEY premium